БЛАГОУСТРІЙ
ЯКІСТЬ ПИТНОЇ ВОДИ У МІСТІ

На балансі «Барводоканал» знаходиться: 9 артезіанських свердловин,  2 РЧВ, 1 водонапірна вежа.

На даний час використовується 6 свердловин і 2 РЧВ (резервуари чистої води)  Івановецького водозабору, 3 свердловини законсервовано: 1- на водозаборі  і 2- по місту. Всього централізованим  водопостачанням охоплено 7572  споживачів (населення та організації).

Контроль якості питної води  здійснюється щоденно відомчою  лабораторією «Барводоканал» та  згідно планів - графіків лабораторіями  БМВЛД ДУ«ВОЛЦ ДСЕСУ».

Протягом  2015 року фахівцями БМВЛД ДУ«ВОЛЦ  ДСЕСУ» відібрано по 12 зразків питної  води з джерел водопостачання та по  39 з мережі для санітарно-хімічного та  бактеріологічного дослідження. За да ними лабораторних досліджень якості  питної води, вода питна відповідає вимогам ДСанПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні  вимоги до води питної, призначеної  для споживання людиною».  Знезараження питної води  проводиться ультрафіолетом за  епідпоказами.

Фахівцями «Барводоканал», згідно узгоджених та затверджених графіків з Барським міжрайонним  управлінням ГУ ДСЕС у Вінницькій  області, два рази на рік проводиться  очистка та промивка ємкостей РЧВ і  водонапірної башти з профілактичною  дезінфекцією.


Лікар з загальної гігієни Барського  міжрайонного управління ГУ ДСЕС у  Вінницькій області  Вікторія КОТЯСЬ

 <<<