БЛАГОУСТРІЙ
ЗВЕРНЕННЯ ДО МІСЬКОГО  ГОЛОВИ ТА ДЕПУТАТІВ  БАРСЬКОї МІСЬКРАДИ

Шановний Артур Анатолійович!

Шановні депутати Барської міськради!

Звертаюсь до Вас з проханням визнати, рішенням чергової сесії міськради, міську громадську неприбуткову організацію - Товариство рибалок – любителів міста Бар – підшефною громадською організацією, яка здійснює свою діяльність на міському ставу «Барський».

Товариство рибалок любителів м.Бар – офіційно зареєстрована міська громадська організація, - юридична особа. Веде, на громадських засадах, господарську та екологічну діяльність на міському ставу «Барський» з весни 2008 року, згідно визнаного Барською міськрадою 5 скликання Статуту Товариства і за свої кошти – добровільні членські внески – надає дієву допомогу Барській міськраді в наведені порядку та поліпшенні екологічного стану на міському ставу «Барський з метою:

- перетворення водойми в зону відпочинку жителів міста Бар;
- сприяння збереженню та примноження рибних запасів;
- організація громадського контролю за дотриманням Правил любительської риболовлі та правил користування наплавними засобами;
- попередження та боротьба з браконьєрством;
- здійснення організованої любительської риболовлі;
- захисту інтересів, членів Товариства;
- збереження водойми у власності громади міста.

Прошу врахувати, що за період з квітня 2008 року по грудень 2015 року, Товариство витратило на виконання невідкладних господарських робіт та вирішення існуючих на водоймі екологічних проблем 146 184 гривні. За ці роки Товариство зуміло:

- знизити загрозу місту від повеней;
- припинити з весни 2010 року, дбайливо проводити нерести, що позитивно вплинуло на збільшення кількості риби у водоймі;
- шляхом зариблення ставу рослинноїдною рибою – білим амуром – уповільнити його зростання;
- організувати боротьбу з проявами браконьєрства;
- об’єднати рибалок – любителів заради збереження водойми у власності жителів міста.

Прошу взяти до уваги, що об’єднані в Товариство небайдужі рибалки-любителі є значною організованою частиною громади міста. Ці згуртовані люди є прикладом для інших, як потрібно захищати довкілля та інтереси громади міста. Вони є Вашими дідами та батьками, сусідами та друзями. Заради Вас, Ваших дітей та онуків, вони рятують став «Барський» від перетворення у болото. Вони вважають, що ця водойма – перлина міста – гідна кращої долі. Вона має бути тільки у власності громади міста, доступною всім жителям міста для відпочинку та любительської риболовлі.

Дасть змогу об’єднати і скоординувати спільні дії КП «Бар благоустрій» (власника і користувача водойми) та Товариства, що значно прискорить процес вирішення існуючих на ставу «Барський» екологічних проблем і перетворення його в зелену зону відпочинку мешканців міста.

Рішення, про закріплення Товариства за водоймою, надзвичайно важливе! Воно дасть можливості захистими інтереси громади міста та членів Товариства, отримати додаткові, позабюджетні кошти на розвиток водойми.


З надією на розуміння, з поваго. – голова Товариства рибалок – любителів міста Бар.Севастьянов В.А.
14.03.2016р.

 <<<