БЛАГОУСТРІЙ
ЗАВЕРШЕНО ПЕРЕЗАХОРЕННЯ ПЕСТИЦИДІВ У РАЙОНІ

У Барському районі Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України у Вінницькій області відповідно до укладених договорів з сільськими радами в березні 2016 року завершив перезатарення пестицидів.

За повідомленням Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації продовжується робота щодо повного очищення території області від непридатних хімічних засобів захисту рослин (пестицидів), які є власністю територіальних громад.

Завершені роботи з перезатарення та складування непридатних пестицидів у всіх 13-ти районах області, розпочаті у 2015 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

Як повідомив сьогодні під час прес-конференції в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ілля Дяконович: «На даний час в області, включаючи Барський район, здійснено перезатарення 330 тонн непридатних хімічних відходів. Вони готові до вивезення й утилізації. Тож сьогодні маємо п’ять районів повністю чистих від пестицидів»,- запевнив посадовець.

http://www.vin.gov.ua/…/w…/Doc%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%86A8AHZG

 <<<