БЛАГОУСТРІЙ
АКТИВ.БАР: СЛОВО ПІСЛЯ ТОЛОКИ

Традиційно декілька вражень після вчорашнього прибирання:

1. Почнемо з приємного. Цього року до акції долучилось значно більше людей. Якщо рахувати усіх, хто впродовж дня працював, вийде приблизно чоловік 30-35. Відповідно вдалося і обсяг роботи набагато більший виконати.

2. Ще один приємний момент - на прибирання прийшло чимало жителів інших міст та сіл, студенти, які навчаються в місцевих коледжах. Тобто молодь прийшла прибирати те місто, в якому вони тимчасово проживають і яке не є для них рідним. Але на жаль, місцевим жителям ще такої свідомості не вистачає.

3. Основне завдання цьогоріч полягало у тому, щоб розчистити мури фортеці від кущів та дерев. Спостереження показали, що люди звикли викидати сміття у зарості, де його ніби не буде видно. Відповідно менше заростей - менше сміття.

4. Одразу пояснюємо для усіх критиків та скептиків - дерева та кущі ніхто не викорінював, їх лише попідрізали. Це ніяким чином не вплине на стан фортечних мурів.

5. Дякуємо КП "Бар-Благоустрій" за зрізання та забезпечення вивозу гілок та сміття. Частина мішків з відходами залишається у парку - їх заберуть у понеділок. Тому велике прохання не зачіпати їх.

6. Один місцевий підприємець, який побажав залишитись невідомим, надав нам для прибирання садовий секатор. Велика подяка йому за це.

7. Також слова вдячності адресуємо нашим партнерам - Піцерії Bari-Bon за безкоштовний обід для учасників прибирання.

8. На жаль, цьогоріч нам знову не вдалося реалізувати задумане уповні. Унизу фортеці біля річки ще залишається дуже багато гілок, які потрібно забрати. А також прибирати сміття,яке знаходиться під цими гілками. Тому в планах повторити толоку після свят.

9. І останнє - в ході прибирання в черговий раз було помічено жахливий стан стін фортеці. Фактично каміння тримається купи лише на "чесному слові", і при мінімальному контакті може обсипатись чи обвалитись (не рекомендуємо перевіряти розчищені мури на міцність). Тому питання консервування стін у сьогоднішньому вигляді має бути одним з нагальних на порядку денному в місті.

До посту додаємо ще декілька фото, зробленими власне учасниками акції "Зробимо Україну чистою"

#‎активБАР‬ ‪#‎activeBAR‬ ‪#‎LetsDoItUkraine‬ ‪#‎ЗробимоУкраїнуЧистоюРазом‬

 

 

БІЛЬШЕ ФОТО:  https://www.facebook.com/activeBar1401/

 

 <<<