БЛАГОУСТРІЙ
ДО УВАГИ РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ

Управління охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства нагадує всім небайдужим рибалкам-любителям, що згідно наказу № 15-0 від 16.03.2016 року на річках Вінницької області 20 травня 2016 року закінчується нерестовий період. Данний факт означає те, що всі охочі громадяни можуть безоплатно займатися рибальством. Для того, щоб рибальство проходило законно і принесло задоволення нагадуємо загальні правила рибальства:

1) Кожен охочий громадянин має право рибалити як з берега, так і з плавзасобів із загальною кількістю гачків на 1 рибалку та не більше 5 шт. та спінінгом.
2) Розмір гачка повинен бути не більше № 10.
3) Загальний вилов риби повинен не перевищувати 3 кг на 1-го рибалку.
4) Нагадуємо, що нерестовий період на водосховищах закінчиться 9 червня 2016 р.
5) Особливу увагу звертаємо на вилов маломірної риби, тобто риби розмір якої не досяг промислової міри. Основними видами таких риб являється плітка розмір якої повинен бути не меньше 18 см., сазан – 25 см., сом- 70 см., судак – 42 см., лящ- 32 см.

Закликаємо всіх рибалок-любителів дотримуватись правил рибальства, що в першу чергу буде стимулювати до збільшення рибних запасів у водоймах Вінницької області та приносити від рибальства лише позитивні емоції.

Головний державний інспектор М. Кушнір

 <<<