БЛАГОУСТРІЙ
ПОКАЗАННЯ ЛІЧИЛЬНИКА ГАЗУ МОЖНА ПЕРЕДАВАТИ НА КОРОТКИЙ СМС-НОМЕР 7104

Обласна газорозподільна компанія ПАТ «Вінницягаз» нагадує усім споживачам блакитного палива на Вінниччині, що фіксувати та передавати показання лічильника газу потрібно щомісяця, з 1 по 5 число.

А з квітня цього року зробити це швидко можна за допомогою короткого смс-номера 7104

Багато споживачів природного газу і досі переконані, що знімати показання лічильника газу щомісяця повинні контролери газової компанії. Насправді, завчасна і коректна фіксація та передача показань лічильника є прямим обов'язком споживача.

В свою чергу, обласна газорозподільна компанія ПАТ «Вінницягаз» подбала проте, аби забезпечити клієнтам компанії зручні, доступні та сучасні способи передачі по казань приладів обліку газу. Це можна зробити за допомогою інтернету, смс- повідомлення або листа на електронну адресу, а також зателефонувавши до оператора Контакт-центру компанії. Найзручнішим способом передачі показань лічильника є короткий номер для смс-повідомлення - 7104.

Такий спосіб передачі показань лічильника було розроблено спеціалістами компанії саме у відповідь на численні звернен ня клієнтів. Адже мобільний телефон сьогодні є у кожного споживача, а вартість смс-повідомлення значно дешевша (згідно тарифного плану мобільного оператора), ніж вартість телефонного дзвінка. Абоненту також не потрібно витрачати час, очікуючи відповіді оператора - у пікові дні (з 1 по 5 число щомісяця) навантаження на багатоканальні номери контактцентру компанії збільшується у рази, тому спо живачам буває складно дотелефонуватися до оператора.

Як передавати показання лічильника за допомогою смс-повідомлення 7104? Для цього потрібно лише зафіксувати показання лічильника станом на 1 число та ввести їх у смс-повідомлення у наступному форматі:

особовий рахунок споживача, відступ, показання лічильника ХХХХХХХХХХ 11111, де X- номер особового рахунку споживача, присвоєний газовою компанією (10 цифр), а 11111 - фактичні показання лічильника (5 цифр)

Нагадуємо також клієнтам компанії про можливість передати показання лічильника за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.иа.

Все, що для цього потрібно - зареєструватися, маючи електронну адресу, номер особового рахунку та суму останнього платежу за газ.

Передані таким чином показання вже протягом години відобразяться у базі, а споживач, за бажанням, зможе завантажити та роздрукувати квитанцію за газ або ж роз рахуватися за спожите блакитне паливо онлайн.

ПАТ «Вінницягаз» звертає увагу усіх споживачів природного газу у області, що вчасно передані - з 1 по 5 число щомісяця - показання лічильника газу є запорукою того, що споживач отримає вірний рахунок і сплачуватиме лише за фактично спожитий обсяг блакитного палива.

 

 <<<