БЛАГОУСТРІЙ
РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРКИ «ФОРТУНИ»

Працівниками Барського районного сектору головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області з 4 по 16 травня 2016 року проведено планову перевірку стану пожежної і техногенної безпеки та цивільного захисту території, будівель та приміщень КЗ «Оздоровчий табір Фортуна» (с. Митки, Барський район).

При перевірці був присутній директор закладу Бабич Микола Андрійович. При проведенні перевірки було встановлено, що адміністрацією табору вживаються певні заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки табору відпочинку.

Зокрема, протягом 2010- 2011 років гуртожитки для проживання дітей були обладнані системами пожежної автоматики, проводяться відповідні заміри електричних мереж на опір ізоляції, посадовими особами пройдено навчання з питань пожежної безпеки, придбана певна кількість вогнегасників, які щороку проходять перевірку та технічне обслуговування.

Поряд із цим під час проведення перевірки було виявлено і ряд недоліків, які необхідно усунути. За результатами перевірки директора КЗ «Оздоровчий табір Фортуна» було притягнено до адміністративної відповідальності та вручено акт перевірки з приписом про усунення виявлених порушень, проведено інструктаж з працівниками табору, проінформовано голову Барської РДА (вих. № 998 від 16.05.2016 р.) та голову Барської міської ради (вих. № 999 від 16.05.2016 р.) з проханням розглянути на комісіях ТЕБ та НС та безпеки життєдіяльності населення питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки табору.

Ігор ШКРАБАЦЬКИЙ, начальник барського районного сектору ГУДСНС України у Вінницькій області.

 <<<