ЕКОНОМІКА
КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАННЯ ЖМЕРИНСЬКОЇ ОДПІ ГУ ДФС У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Задекларувати свої доходи це - конституційне зобов’язання та громадянський обов’язок кожного громадянина України. Декларування доходів – ознака цивілізованого суспільства, високої правосвідомості громадян та є одним з критеріїв партнерських взаємовідносин між платниками податків та державою.

Щорічно одним з основних напрямків Державної фіскальної служби України є створення сприятливих умов для виконання платниками податків громадянського обов'язку з декларування доходів.

Кожен громадянин має право отримати безоплатні послуги із роз’яснення щодо порядку заповнення декларацій та допомогу при її заповненні в податковому органі за місцем податкової адреси платника податків.

Так, з початку деклараційної кампанії мешканцями Жмеринського, Барського та Шаргородського районів,  вже подано 1144  декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік, з яких 461 декларацій – з метою отримання податкової знижки.

Громадяни, які зобов’язані задекларувати отримані доходи, подали 683 декларацій. Зокрема, 345 декларації – про отримані доходи у вигляді спадщини та подарунків на суму доходу понад 20554,4 тис. грн., 4 декларації – про доходи від продажу нерухомого чи рухомого майна на суму 279,0 тис. грн., 2 декларації –  доходи по інвестиційному прибутку на суму 1251,0 тис. гривень.

Загалом з початку року платниками задекларувано 50740,8 тис. грн. доходів та самостійно нараховано 1649,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 355,5 тис. грн. військового збору.

 <<<