КУЛЬТУРА ТА МИСТЕЦТВО
РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ: СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ГЕРОЇЗМУ

Майдан та революція Гідності потрясли не лише Україну, а й увесь світ. Це рік єднання, пробудження і консолідації українського народу. Майдан став центром революції, місцем правди і свободи, площею добра, тепла, дружби, любові, братерства та гідності. Серця учасників революції стали частиною могутнього серця України, а сміливі голоси – нотами потужного гімну волі народу. Тисячі поранених і більше сотні людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Герої Небесної Сотні ціною власного життя викупили свободу для мільйонів українців і дали нам шанс будувати нову демократично-правову державу.

Вічній пам’яті героїв Небесної Сотні у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського було проведено вечір памяті «Революція гідності:сторінками історії героїзму».  Сумними спогадами про героїчні дні, проведенні на майданні, поділилися зі студентами навчального закладу міський голова Артур Анатолійович Цицюрський, голова районної ради Михайло Іванович Піддубний.У полум’яних словах прозвучала думка, що ми повинні ставити добро рідного народу понад особисті інтереси і бути вірними своїм ідеям до останнього подиху.

Для кожного громадянина нашої держави нині немає більшого болю, ніж доля Вітчизни. Єдина Україна – іншого шляху для нас немає. Саме за цю ідею в зоні бойових дій АТО воюють мужні захисники, наші земляки – барчани.  Колектив Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, який очолює кандидат педагогічних наук Петро Несторович Савчук, не залишається осторонь від перших днів трагічних подій в зоні АТО до сьогодення. Викладачі та студенти–  активні учасники волонтерського руху, докладають максимум зусиль для матеріальної та моральної підтримки українських військових.

 

Виховний захід, присвячений сторінкам Революції Гідності, майстерно підготувала і провела викладач музичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Наталія Костянтинівна Мар’євич та студенти 1-Б курсу спеціальності «Музичне та образотворче мистецтво».Нікого не залишила байдужим пісня «Молитва за Україну» у виконанні Антоніни Кльоц, «Чорна Квітка»  у виконанні Вікторії Загородньої, а вірші «Спливає кров’ю Україна…»,«Єдина Україна»майстерно прочитали Михайло Михайлов і Дмитро Чередниченко. Вразили всіх душевністю та емоційністю відеоматеріали та презентації, котрі підготував Микола Варавко. Музичне оформлення – В’ячеслав Крупський.

Завершальним акордом дійства пролунав гімн України як вічний гімн волі незламного народу.

  Таїсія Галузінська

 <<<