КУЛЬТУРА ТА МИСТЕЦТВО
ПЕРЕМОГА «ДИВОСВІТУ»

У попередніх номерах міського часопису «Барчани» ми розповідали про студію сучасного декору «Дивосвіт», що діє при Барській центральній районній бібліотеці. Її вихованцями є школярі району, які опановують тонкощі різних видів декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, їх застосування у оздобленні сучасного інтер’єру, одягу, прикрас, виконуючи власні творчі проекти.

Керує студією талановита, креативна студентка 31-Ш групи БГПК ім. М. Грушевського Маргарита Кльоц, а консультантом є викладач навчання образотворчої діяльності Тетяна Січко. Саме вона запропонувала Маргариті та студійцям взяти участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі творчих робіт читачів журналу «Джміль». Дівчаток було сфотографовано з їх виробами, анкети заповнено, спільно складено казку про пригоди Джмелика, Нотки, Книжечки й Пензлика – й все відправлено електронним листом у передостанній день минулого року з надією на перемогу. І вона не забарилася… У другому номері 2017 року журналу «Джміль» надруковано фотографії кращих конкурсних робіт, серед яких – «Зимове панно», виконане студійцями разом з Маргаритою, а на сайті журналу вказано, що в номінації «Образотворчість» студія «Дивосвіт» має два перші місця за вироби у технологіях «Бісероплетіння» й «Орігамі», третє місце – за вироби у технології «Квілінг».

Це перша перемога студійців «Дивосвіту» та їх керівника на всеукраїнському рівні. Приголомшлива радість – і разом з тим копітка праця: творчі проекти до святкування Великодня уже в розробці та чекають втілення. Побажаємо ж «Дивосвіту» незгасного творчого натхнення, а нам усім – радості від його майбутніх перемог!

Галина БАРАБАНОВА,

бібліотекар відділу юнацтва

Барської центральної районної бібліотеки

 

 

 

 

 

 

 <<<