КУЛЬТУРА ТА МИСТЕЦТВО
ПЕРЕМОЖНА МУЗИКА

23 березня 2016 р. у великій залі Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича проходив заключний III тур обласного конкурсу солістів «Подільська весна-2016». Учасниками були учні з усіх 56 музичних шкіл області.

Барську музичну школу представляли 5 учнів і усі вони показали високопрофесійну підготовку та гарні результати. Додому повернулися із перемогами та нагородами.

Кларнетист ДМИТРО ГУЛЯК (V кл.) у номінації «духові інструменти» виборов I місце (викладач Шаравара М. В., концертмейтер Кібітлевська В. Ф.)

АНТОНІНА МАТВІЙЧУК (V кл.) у номінації «піаністи» зайняла II місце (викладач Кібітлевська Л. М.)

ДІАНА КОСТЮК (VII кл.) у номінація «піаністи» (викладач Некрасова Т. М.) та ВЛАДИСЛАВ БЕССАРАБ (III кл.) у номінація «духові інструменти» (викладач Якубчик П. О., концертмейстер Кібітлевська В. Ф.) посіли III-ті місця у своїх категоріях.

НАТАЛЯ ФАРІОН (IV кл.) стала дипломантом конкурсу у номінація «піаністи» (викладач Кібітлевська Л. М.).

Заступник начальника Управління культури і туризму Вінницької ОДА нагородила переможців грамотами та цінними подарунками.

26 березня у місті Вінниця проходив гала-концерт мистецьких колективів та окремих виконавців за підсумками творчих звітів дитячих музичних шкіл Вінницької області у 2015 р.

За висновками високопрофесійного журі Барську музичну школу було визнано однією з кращих в області. Директора школи Шаповалову Л. М. нагороджено похвальним листом і цінним подарунком.


Вітаємо наших переможців та дипломантів, їхніх викладачів, батьків! Зичимо подальших творчих здобутків та досягнень! Нехай ваші таланти і майстерність послужать добру та ощасливлять вас!

Редакція газети «Барчани»

ДІАНА КОСТЮК ТА ДМИТРО ГУЛЯК

НАТАЛЯ ФАРІОН ТА АНТОНІНА МАТВІЙЧУК

ДМИТРО БЕССАРАБ ОТРИМУЄ НАГОРОДУ

 <<<