КУЛЬТУРА ТА МИСТЕЦТВО
«ДЕНС-СТИЛЬ»: ТАНЦЮЮТЬ ВСІ!

        Вже стало традицією у клубі спортивного танцю «Денс-Стиль» проводити цікаві заходи: конкурси всеукраїнського рівня зі спортивного танцю, виступи, звіти та концерти. У 2015 році колектив відсвяткував своє 15-річчя від дня створення. Ще ніколи стільки людей не було на наших заходах, скільки зібралося у цей день у центрі дозвілля. Зала справді була переповнена, адже дійство відбувалось на високому професійному рівні.

        Не меншу майстерність й талановитість продемонстрував  «Денс-Стиль» у творчому звітному концерті 28 грудня 2016 року. 37 танцювальних композицій було представлено  глядачам. Більшу частину з них публіка побачила вперше: «Мікі Мауси» у виконані підготовчої групи, «Леді  та  джентльмени»  від  молодшої  групи,  «Ріо»  та «Фортепіано» - середня та старша група відповідно.

        Найбільше глядачів вразили хореографічна постановка  «Наречена» від Дмитра Щебетюка та Вікторії Бородатої. «Коханка» у виконанні Лапчука Дениса та Олександри Дячок, «Побачення»  - хореографічна композиція, яку виконали Гальчук Олександр та Трохимчук Яна. «Двоє» - Влада Белінського та Мирчук Тетяни, композиція «У чистім полі» Цицюрський Сергій та Будзінська Вікторія, «Іспанські пристрасті» від Нівельського Владислава та Слободянюк Ірини.

        Дуже цікава танцювальна композиція «Маки, маки», яку втілили на сцені Маремуха  Вадим  та  Софія  Нікіфорова, «Контемп» − Онищука Євгена та Мирчук Тетяни. Запальний номер у виконанні Влада Белінського та Викалюк Марії. Олексій Смеречинський та Дарія Шевчук  –  хореографічна  композиція  «На дискотеці».

        «Піратське протистояння» виконували Богдан Гуляк та Стахова Ольга. Виступ під назвою «Сама-сама» представили Осіпов Владислав та Школьнік Каріна. Від Присяжного Владислава та Драгочинської Вероніки «Маладе»  та «Фізрук» у виконанні Асихіна Назара та Захарчук Діани. «Латино-американський формейшн», – композиція, яку станцювали Римар Дмитро та Залевська Юлія.

        Покращила настрій глядачам хореографічна картинка «Веселі  білченята» у виконані Вікторії Іванової та Артема Мярковського.

        Усі вихованці виступили на професійному рівні. Глядачі, певно, вже втомилися аплодувати, а вигуки «браво» лунали чи не кожного художнього номеру. Найбільшу увагу привернули до себе найменші учасники віком від 4 до 6 років.

        Батьки були в захваті від своїх талановитих діток. Великою несподіванкою для всіх стали виступи наших випускників – Васютинського Вадима, Орищука Євгена, Огородніка Артура, Білокур Інни.

        На завершення концерту батьки мали слово й дякували тренерам за чудові номери, гарні постановки та їх наполегливу працю. Тренери також подякували родинам за їх прекрасних, творчих, вихованих дітей. Щирі слова вдячності звучали й директору Барського районного центру дозвілля Ковалю Миколі Володимировичу, ведучій Ірині Дєдовій, незмінному звукооператору Олександру Дєдову та швачці Світлані Фризюк, яка за обмежений час пошила такі гарні костюми.

        Після дійства, діти сконцентрували більше досвіду, упевненості в собі, набралися сили для подальшого творчого злету, який їх чекає в 2017 році.

          

Керівники зразкового колективу «Денс-стиль»

Любов НАЗАРОВА та Наталія АНТОНЮК

Фото Володимира ТРОХИМЧУКА

 <<<