ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА
ВІСІМ КНИГ, ЯКІ ВАРТО ПРОЧИТАТИ ДО 30 РОКІВ

Користувачі соціального сервісу обміну знаннями Quora назвали найважливіші книги, які кожному слід прочитати до 30-річного віку. На думку користувачів, саме ці книги стануть скарбницею життєвих порад, допоможуть розвиватися у правильному напрямку, сформують світогляд. Отже, маст-рід від Quora і відгуки читачів.

ДЖОН СТЕЙНБЕК, «Грона гніву»

Читачі Quora: «Я не знаю іншої книги з такою елегантною прозою і гострішим зображенням історії».

ДЖЕК  КЕРУАК, «У дорозі»

Читачі Quora:  «Якщо ви любите подорожувати. Якщо ви достатньо божевільні. Якщо ви п`єте, палите або вживаєте наркотики, і навіть якщо ні, дозвольте мені представити вам цю пекельну книгу. Вона призначена тільки для людей, які здатні керувати своїми пристрастями, божевіллям і завзяттям, щоб жити».

 

 

АННА ФРАНК, «Щоденник Анни Франк»

Читачі Quora: «Ця книга розповість вам про біль, страждання, любов, мрії, ненависть і переживання молодої єврейської дівчини, яка протягом двох років переховувалася, а пізніше була вбита у концтаборі».

 

 

ХАЛІД ГОССЕЙНІ, «Лови повітряного змія»

Читачі Quora: «Госсейні здивує вас силою своєї оповіді. Можу закластися, щойно ви почнете читати цю книгу, ви не зможете її залишити. Я думаю, що ніхто досі не зміг описати Афганістан краще, ніж Госсейні».

 

ОДРІ НІФФЕНЕГГЕР, «Дружина мандрівника у часі»

Читачі Quora: «Я зазвичай дуже упереджений до любовних романів, але це єдина романтична історія, яку я обожнюю».

 

 

ВІЛЬЯМ ДАЛРІМПЛ, «Останній Могол»

Читачі Quora: «Якщо індійська історія цікавить вас хоч трішки, ви повинні прочитати цю книгу. Вона дасть вам багато цікавих ідей та інформації про індійське середовище та повстання  1857 року».

 

АНДУАН ДЕ СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ, «Маленький принц»

Читачі Quora: «Ймовірно, це книга, яку потрібно прочитати ще у дитинстві, але щойно ви у неї зануритесь, вона стане «наріжним каменем вашого розуміння всесвіту».

 

 

 

Узято з starylev.com.ua

Валентин Майданюк

 

 

 

 <<<