ПРАВОПОРУШЕННЯ
КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Слідчим відділом Барського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області закінчено досудове розслідування по кримінальному провадженню за фактом вчинення злочину передбаченого ч. 1 ст. 115 КПК України – умисне вбивство.

  Під час досудового розслідування встановлено, що  03.12.2016 року біля 12.00 год. в  одному із сіл Барського району Вінницької області, в гості до місцевого жителя прийшли його знайомі чоловік з жінкою. Після спільного розпивання спиртних напоїв жінка  залишилася ночувати в гостях у господара будинку.

Господар будинку громадянин К. перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, керуючись особистими неприязними відносинами, що склалися між ним та гр. Костюк О.В., які виникли на ґрунті короткотривалого конфлікту, знаходячись на ліжку у житловій кімнаті свого вищевказаного будинку, з метою позбавити життя, реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільну небезпечність дій та наслідки у вигляді смерті потерпілої і бажаючи їх настання, сівши зверху на  свою гостю, таким чином долаючи її опір, долонею своєї правої руки затиснув рот та ніс жінки, а лівою рукою стиснув органи шиї останньої та утримував її таким чином поки потерпіла не перестала чинити опір та подавати ознак життя.

В наслідок злочинних дій К потерпілій жінці було завдано тілесні ушкодження не сумісні з життям, від яких  остання померла на місці події.

Громадянин К. усвідомивши те, що вчинив умисне вбивство Костюк О.В., бажаючи уникнути кримінальної відповідальності, виніс тіло жінки на проїжджу частину дороги, що проходить повз його будинок та залишив тіло потерпілої  на снігу.

Громадянину К. за клопотанням слідчого та погодженням з прокуратурою судом було обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Досудове розслідування тривало майже три місяці оскільки  була необхідності призначені складних та довготривалих судово-медичних експертиз. По результатам проведення досудового розслідування обвинувальний акт затверджено прокуратурою та скеровано до Вінницького міського суду де уже призначено розгляд по суті даного провадження.

 

Прокурор Барського відділу

Жмеринської місцевої прокуратури

радник юстиції   І.С.Лавров

 <<<