ПРАВОПОРУШЕННЯ
УВАГА,ШАХРАЇ!

Барський відділ Жмеринської місцевої прокруатури звертає увагу жителів м. Бар та Барського району з приводу виявлення правоохоронними органами непоодиноких фактів вчинення шахрайських дій відносно жителів м. Бар та Барського району. Шахрайська схема злочинного діяння доволі проста але волночас на  нею попалися значна кількість громадян, а саме шахраї по телефону представляються працівниками установи банку і під різними приводами переконують громадян повідомити їм свої сособисті данні, номер кредитного рахунку або в неохідності підійти до певного банкомату банку та всатвити кредитну чи накопичувальні карту в банкомат. Після того як одна з таких дій буде виконана з ососбистих рахунків громадян зникають значні суми коштів, рух в яких в подальшому важко відслідкувати і відповідно встановити ососбу злочинця та притягнути його до відмовідальності і повернути кошти громадянам.

Вищеописаних випадків в Барському раонй зареєстрована 4, які внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувані за ознаками злочину передбаченого ст. 190 КК України - шахрайство та по них проводиться слідство.

Як не стати жерствою шахраї?

В разі коли до Вас зателефонували і представилися працівникм відділення того чи іншого банку, Вам необхідно ні в якому разі не повідомляти по телефону свої анкетні данні, номер рахунку чи код доступу до картки банку чи виконувати будь які інші дії, які особа, що телефонує Вас просить повідомити. Першочергово зясувати у особи, що телефонує хто вона така  та  працівником якого відділення банку є. Після чого зателефонувати на гарячу лінії  банку та повідомити про вказаний дзвінок та в подальшому ососбисто звернутися до найближчого відділення банку та повідомити керівника відділення про вказаний дзвінок та звернутия до правоохоронних органів.

Прокурор Барського відділу

Жмеринської місцевої прокуратури

радник юстиції     І.С.Лавров

 <<<