СПОРТ
ТУРНІР З ФУТЗАЛУ

 18 лютого 2017 р. команда хлопчиків 2006-2007 років народження прийняла участь у відкритому міському турнірі з футзалу серед юнаків 2006 р.н. Спортивний захід був присвячений пам’яті Героїв Майдану. Турнір відбувся у м. Жмеринці. 

 До складу команди увійшли: Мандра Степан (капітан), Бородатий Іван, Подуфалов Денис, Черниш Іван, Кривий Максим, Комар Ярослав, Кірік Дмитро, Пустільнік Давід, Єрємєєв Максим. Тренер – Панасюк Микола Микитович. 

 Першу гру було зіграно з господарями турніру ДЮСШ м.Жмеринка, в якій перемогла наша команда. Найкращий результат показали гравці з міста Бар під час футбольного поєдинку з командою ДЮСШ «Темп» м.Вінниця. 
Наші хлопці поводились на полі впевнено, сміливо та наполегливо. Особливо хотілось би відмітити таких членів команди: Мандру Степана, Бородатого Івана, Подуфалова Дениса, Черниша Івана. До речі, кращим гравцем турніру було визнано Мандру Степана. У підсумку команда зайняла ІІ місце. 

 Наші хлопці отримали гарний змагальний досвід перед відповідальною подією - чемпіонатом України з футзалу (ІІ тур), який відбудеться в м.Конотоп з 27.02.2017 по 02.03.2017р. Бажаємо їм та тренеру успіхів та нових перемог! 

 

 <<<