СПОРТ
ПЕРШИЙ ЕТАП ВІДКРИТОГО КУБКУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З УШУ-САНЬШОУ

13 травня в м. Ладижині проходив перший етап відкритого Кубку Вінницької області з ушу-саньшоу (повноконтактні поєдинки) серед дітей, юнаків та юніорів. Понад 170 учасників із 13 спортивних клубів Одеської та Вінницької областей змагались за першість в різних вікових та вагових категоріях. Успішним був виступ на цих змаганнях вихованців Клубу спортивних єдиноборств ім. Ю. Барди «ДАО», які, в складі 12 спортсменів, в підсумку завоювали шість золотих, одну срібну та дві бронзові медалі, а в загальнокомандному заліку посіли третє місце, поступившись господарям із Ладижина (клуб «Хонза"») та клубу "У-Вей" із Вінниці, які були представлені більшою кількістю учасників. Золоті медалі вибороли учні 3-го та 5-го класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2–гімназія» м. Бара Плахотнюк Михайло та Бородкін Дмитро, учні 5-го класу ЗОШ №4 Бородатий Іван та Недзвецький Дмитро, учні 5-го та 9-го класів ЗОШ №1 Мандра Степан та Мельник Денис. Срібло виборов Іванюк Максим, бронзу - Лемешов Владислав та Яковлєв Богдан.

Готували спортсменів до змагань тренери Язвенюк Михайло Васильович та Любарський Роман Станіславович.

Поїздка на змагання відбулась за сприянням почесного президента Клубу «ДАО» Маніти Юрія Петровича та батьківського коллективу КСЄ «ДАО».