СПОРТ
ІРИНА МІЗЕРНА: «МОЄ ЖИТТЯ ЦІЛКОМ І ПОВНІСТЮ - ЦЕ СПОРТ»

Для когось спорт  - стиль життя, для когось - професія, для інших - нездійснена мрія. Хтось займається спортом з дитинства, а дехто - лише місяць.Мала честь спілкуватися з людиною, для якої спорт – невід’ємна складова буття, з Іриною Мізерною.

- Відколи ти займаєшся спортом?

- Спортом займаюся з 2013 року.

- Що тебе наштовхнуло на цей крок?

- В зал і загалом в спорт мене привів коханий, він і став моїм тренером - Серафим Китновський. На той час ми займалися пауверліфтингом, і звісно перші мої змагання були не по бодібилдінгу. Є медалі з триборства і статус Кандидата в Майстри Спорту GPF.

- Ого. Це дуже класно! Але зараз ти займаєшся лише бодібилдінгом?

- Так, але бодібілдінг це занадто гучне слово. Насправді я займаюсь фітнесом, "Фітнес бікіні" - є така категорія на змаганнях з бідібілдінгу (є ще багато інших категорій).

- Чи є у тебе ще хобі, окрім спорту, і яке?

- На даний час моє життя цілком і повністю - це спорт і все, що з ним пов'язано. Для інших справ часу просто не вистачає. А загалом: люблю вишивати, робити паперові букетики з цукерок, колись навіть малювала. Останнім часом ловлю себе на думці, що куховарство(маю на увазі правильне  харчування), як на мене, дуже цікаве заняття!

- Стільки всього. Правду кажуть, що талановиті люди, талановиті у всьому. А що ти можеш розповісти про правильне харчування? Особисто для мене ця тема є дуже актуальною. Давно задумуюсь почати правильно харчуватись.  Який раціон харчування повинен бути?

- Навіть не знаю ,що підказати, оскільки я не дієтолог. Одне можу сказати точно: потрібно їсти, ні в якому разі не голодувати! Їсти 6 разів на день, можна навіть більше. Пити багато води. Виключити з раціону все, абсолютно, гастрономічне сміття(чіпси, сухарики, фаст-фуд і газовану воду, алкоголь і т. д.), також солодке та здобу. Якщо хочеш скинути зайву вагу, це ні для кого не секрет, твій раціон повинен включати: курку, яйця, сир, рибу, каші, овочі та фрукти, горіхи, полі насичені жири( омега 3,6,9). І звісно ж фізичні навантаження також займають не остання місце в процесі!

- Добре, дякую. Це корисні поради. А розкажи найцікавіший випадок із змагань.

- Змагання - це в загальному цікава та яскрава подія. Для мене особисто було цікаво побачити стільки відомих бікіністок та ще й на одній сцені(в судійстві). Всі дуже красиві та напрочуд привітні.

- Які поради ти би дала спортсменам-початківцям?

- Найголовніше, потрібно пам'ятати, що цей спорт потребує часу, завзятості та регулярності. Чим довше займаєшся - тим краща форма.

- Дуже дякую за відповіді. Бажаю тобі успіхів! Будь такою ж наполегливою та щирою і надалі.

Спорт – це запорука успіху, краси та здоров’я, а також запорука вдалого початку дня.

 

Спілкувалася Никифорук Діана.

 

 <<<