СПОРТ
ВПЕРЕД ДО ПЕРЕМОГИ!

1 червня 2016 р. в м. Бар на центральному стадіоні «Колос» відбувся Відкритий обласний турнір з футболу серед юнаків 2005-2006 р. н., присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

Турнір був організований відділом у справах молоді та спорту (Бортнік О. С.) спільно з райрадою ФСТ «Колос» (Люлько П. І.).Участь у турнірі приймали 6 команд: ДЮФК «Темп» м. Вінниця, ДЮСШ м. Хмільник, Хмільницький район, ДЮСШ м. Бар I, ДЮСШ м. Бар II та команда с. Войнашівської ЗОШ (відділення футболу) ДЮСШ м. Бар).

Команди були розподілені на 2 підгрупи, де у фінал потрапляють дві найкращі команди. Юні футболісти ДЮСШ м. Бар, здолавши команди ДЮСШ «Темп» Вінниця з рахунком 2:0, та команду Хмільницького району 3:0, забезпечили участь у фіналі. Продемонструвавши хорошу командну гру, швидкі комбінаційні взаємодії між гравцями, барчани перемогли команду ДЮСШ м. Хмільника (основний час 1:1) в серії пенальті 3:1. Відмінну гру на воротах при цьому продемонстрував воротар Постемський Олександр, який нещодавно отримав запрошення до основного складу спеціалізованої школи з футболу Блохіна-Бєланова м. Вінниці.

За III місце змагалися ДЮСШ (с. Войнашівка) та Хмільницький район. Саме останні з рахунком 4:5 виявились сильнішими у цьому протистоянні. 5 місце зайняв ДЮФК «Тема» м. Вінниця, а 6 місце – ДЮСШ Бар (II команда).

Переможцям та призерам змагань було вручено кубки, медалі та грамоти, церемонію нагородження проводив на чальник відділу у справах молоді та спорту РДА – Бортнік О.С.

Від імені керівництва спортивної школи та тренерського колективу хочеться привітати юних барчан з зайнятим першим місцем в обласному турнірі та подякувати батькам за шалену підтримку команди впродовж усього турніру.

Склад команди переможців обласного турніру з футболу: Постемський Олександр, Конов Богдан, Кітновський Вадим, Осіпов Владислав, Лозінський Тимофій, Франчук Дмитро, Кордон Владислав, Хімінець Максим, Романець Богдан, До ротюк Назар, Скапун Роман, Конарєв Максим, Галузінський Роман.
До змагань команду готували тренери відділення футболу ДЮСШ м. Бар Десик О.П. та Макодзюба М. Ю.

Підсумовуючи виступи команди юнаків 2005-2006 р у Всеукраїнських та обласних змаганнях за 2015-2016 рр., з впевненістю можна сказати, що у Барського футболу є позитивне майбутнє.

Тренер відділення футболу ДЮСШ м. Бар Олександр ДЕСИК

 <<<