СУСПІЛЬСТВО
НАДВЕЧІРНЯ ДЕКАДА ТВОРЧОСТІ

Десятилітня історія клубу ветеранів війни та праці «Надвечір’я» розпочиналась з трьох активних та ініціативних барчанок: Кухарчук Олени Йосипівни, Титаренко Вікторії Павлівни та Трасковської Регіни Францівни, яких об’єднала любов до народної пісні та бажання бути почутими зі сцени. Усі вони пройшли нелегкий життєвий шлях, на якому було різне: добре й зле, погожі, сповнені сонця дні й вітряні незгоди, але незмінним залишалось єдине – пісня. Саме вона згуртувала жінок, а поруч з ними й чималий колектив однодумців, котрі завжди молоді душею, творчі та натхненній йдуть з музикою на устах по життю.

Тривали час «надвечірївців» очолювала Мішуріс Галина Ісаківна. Про неї можна говорити безліч хороших слів, бо й людина хороша. Вона була жінкою незвичайної долі, працьовитою, енергійною, завжди усміхненою і вимогливою. Високого звання заслужений працівник культури України удостоїли нашу видатну землячку. На жаль, ось уже майже рік як не стало Галини Ісаківни. На зміну їй колектив очолила Регіна Францівна Трасковська. «Надвечірївці» і досі з сумом та скорботою пригадують пані Мішуріс. Під час урочистого концерту пам'ять про неї вшанували хвилиною мовчання.

Програма звітного концерту була надзвичайно різнобарвною, адже за «золоту десятку» талановиті земляки-барчани зібрали чималий творчий доробок, аналогів якому немає у Барському районі. Влучно та вдало підкреслила зі сцени очільниця ради Барської районної організації ветеранів України: «Наше «Надвечір’я» виконує традиційні українські пісні не гірш розкрученого «Лісапетного батальйону», свідченням цього є заповнений зал сьогодні». До речі, керівники ветеранських організацій району та міста, пані Кузнєцова та Юрій Олексійович Шаповалов, окрім душевних слів в урочистий день вручали квіти та почесні грамоти ювілярам сьогоднішнього вечору.
Традиційно представники влади також вітали учасників та учасниць клубу «Надвечір’я». До вшанувань долучились: Барський міський голова Артур Анатолійович Цицюрський, його заступник Тамара Олексіївна Кушнір, секретар міськради Віктор Миколайович Подуфалов. Районну владу представили: голова райдержадміністрації Володимир Васильович Саволюк та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Борисович Козловський.

А ще у залі з квітами та добрими побажаннями міцного здоров’я, довголіття, натхнення та майбутніх творчих злетів було безліч членів депутатського корпусу міської та районної рад, трудових колективів міста, діячів культури, небайдужих барчан.

У вихорі свята не можливо також не згадати ще про кількох особистостей, які вклали частинку себе у прекрасне свято. Перш за все, окреме слово хочеться сказати про майстерну ведучу урочистого зібрання - викладача БКТБ НТУ Людмилу Загорулько, яку чимало барчан пам’ятають як умілу телеведучу.

А за мелодійний супровід «надвечірївці» та гості у залі невтомно дякують музичному керівнику клубу – Наталії Матвієнко, яка за сумісництвом є талановитим педагогом-музикантом, яка роками плекає нові милозвучні таланти у місцевому гуманітарному коледжі.

Сонце сідає, а над містом ще довго дзвенять надвечірні пісні. А ми, працівники міського часопису «Барчани» також хочемо побажати учасникам «Надвечір’я» усіляких гараздів, благодаті Божої та мирного неба над головою.


Інна ТКАЧУК

Фото Максим КРАВЧУК, студент БГПК ім. М. Грушевського

 

 

 

 

 

 

 

 

 <<<