СУСПІЛЬСТВО
НЕЗАБУТНІЙ ВИПУСКНИЙ

Відбувся незабутній концерт з нагоди випуску з лав школи, учнів 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 м. Бара. Під час церемонії вручення атестатів кожен учень почув на свою адресу багато добрих, щирих слів. І дійсно, кожен учень по своєму унікальний і прекрасний.

За результатами річного оцінювання серед 21 учня 11 класу, 8 учнів показали високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів, і були претендентами на нагородження золотими медалями. За підсумками ЗНО троє учнів підтвердили свій високий рівень знань і були нагороджені золотими медалями та двоє учнів були нагороджені срібними медалями.

Зворушливими та щирими були слова першої вчительки – кожен учень згадав ті перші п'ять років у школі – коли вони були малятами – школяриками. Привітали піснею з завершенням свого шкільного шляху, учителі школи випускників. Після 10 ти хвилинного антракту, випускники розпочали другу частину концерту. Початком став шкільний вальс, який своєю ніжність і грацією розчулив багатьох у залі. Потім почалася ціле дійство, яке вміщало в собі – подяку вчителям, багато гумору, лірику – ці всі складові разом, зробили вечір випуску незабутнім не тільки для випускників, а й для всіх присутніх в залі. Для вчителів було підготовлено гумористичну сценку, пісню, або танок. Час промайнув не помітно, адже всіх присутніх переповняв радісний настрій. З задоволенням випускники привітали свого классного керівника Степанкевич Світлану Вячеславівну, подарувавши їй найтепліші та найщиріші слова вдячності за ці разом прожитті шкільні роки. Неперевершиний сюрприз приготовили батьки випускників. У їхньому виконані прозвучала сучасна пісня, яка супроводжувалась запальним танцем, для своїх прекрасних діточок.

Всі вчителі, батьки та гості залишилися задоволеними, а самі діти продовжили святкування і прощання зі своїм дитинством.

Прес-служба Барської міської ради

 

 

 <<<