СУСПІЛЬСТВО
ВЕЛОСИПЕДИСТИ БАРУ ПРОВЕЛИ ЗМАГАННЯ У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

24 серпня, коли Україна святкувала 26 річницю своєї Незалежності, барчани-велосипедисти, котрі люблять свою Батьківщину, спорт та здо- ровий спосіб життя, відзначили державне свято велозмаганнями. Участь у гонках на ровері взяли як дорослі, так і діти, вони змагалися у трьох вікових категоріях. Організаторами спортивного свята виступили: Сергій Йолтуховський, який був водночас розробником складної велотраси у міському парку відпочинку, та Максим Козак.

«Змагання ці щорічні, присвячені Дню Незалежності, – коментує керівник спільноти «veloБар» Аркадій Казік. – Кожен учасник брав участь в одиночному велосипедному заїзді по спеціально підготовленій трасі без покриття. Завдання перед спортсменами було поставлено непросте: проїхати якнайшвидше звивистою стежиною і показати своюмайстерність керування велосипедом. Своєрідною «фішкою» змагань є те, що трасу потрібно проїхати так, щоб не торкнутись землі ногою та не злізати з велосипеда у важких місцях, за такі вчинки нараховуються штрафні бали, які перетворюються на плюс до підсумкового часу, за яким формується рейтинг».

У підсумку змагань загальний рейтинг очолив співорганізатор спортивного свята для велосипедистів району Максим Козак, друге місце дісталося ще одному співорганізатору Сергію Йолтуховському, замкнув трійку лідерів Віктор Кінзерський. Щодо вікових категорії, то серед наймолодших спортсменів (7-12 років) найкращий час показала Марійка Козак, другим та третім були Іван Федотову наступній послідовності: Максим Козак (лідер загального рейтингу), Сергій Йолтуховський та Дмитро Фармагей (третій кращий результат). Спортсмени категорії «старше 16» показали наступні результати: «золото» дісталося Віктору Кінзерському, «срібло» – Віктору Залевському, «бронза» – Аркадію Казіку.

 Перемоці змагань у якості винагороди за спортивні звитяги та найкращий результат отримали приємні подарунки.

Дякуємо організаторам за докладені зусилля та маємо надію, що подібні заходи ще неодноразово відбуватимуться у нашому місті, адже це допомагає прищеплювати нашій молоді інтерес до велоспорту та потребу вести здоровий спосіб життя!

 Микола БОГУТЕНКО

Фото Інна ТКАЧУК та Андрій Кучерук

 

 

 

 <<<