СУСПІЛЬСТВО
ПЕРШИЙ ДЗВОНИК-ЦЕ ЗАВЖДИ ХВИЛЮЮЧА ПОДІЯ

1 вересня - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!  

Директор  Барської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1  Нестерук Леонід Борисович  та мер міста Цицюрський Артур Анатолійович привітали усіх з чудовим святом Днем  знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажали усім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен , за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для них розпочнеться , цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перші вчителі – Денисенко Н. М., Івасютіна К. А., перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Після завершення свята розпочався навчальний рік .. Для учнів 1-11 класів було проведено перший урок. Для учнів 6-7-х класів перший урок був надзвичайно цікавим. Форма проведення: квест з елементами флешмобу  «Ми – українці, наш дім – Україна!», який спрямований  виховувати повагу і інтерес до минулого нашого народу; розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні; формувати ціннісне ставлення до держави, суспільства, мови, сім’ї, самого себе, національну свідомість майбутніх будівників суверенної Української держави.

Прес-служба Барської міської ради

 

 

 

 <<<