СУСПІЛЬСТВО
«БАРROCKKO». РЕІНКАРНАЦІЯ ПІСЛЯ ДЕСЯТИРІЧНОЇ ПАУЗИ

У 2007 році місто Бар привернуло до себе увагу поціновувачів рок-музики з різних куточків України. Фестиваль «БарRockKo», який відбувся тоді уперше, став вибуховою новиною, адже послухати і подивитись на творчість місцевих (і не тільки) рок-гуртів йшла не тільки основна цільова аудиторія фестивалів – підлітки, а й представники різних поколінь. Та, на жаль, через складнощі, перш за все фінансові, організатори фестивалю мусили взяти вимушену паузу. Перерва затягнулась на довгих десять років, і лише у 2017 році «БарRockKo»  відновилось завдяки злагодженій роботі команди «Актив. Бару» - молодіжної спільноти, за півтора року активності яких було організовано близько 30 різнотематичних заходів.

Основною родзинкою, тобто хедлайнером заходу став одеський гурт «Epolets». Окрім них на сцені відіграли учасники з різних куточків України:  «KRICHUSS» (Київ), «DECORUM» (Калинівка), «SOVA» (Старокостянтинів), «М-12» (Гайсин), «Штучне дихання» (Хмельницький), «ЯРРА» (Бориспіль), «V.O.L.T.» (Бар).

Один з організаторів фестивалю Сергій Мірчук поділився: «».

А ще для барчан та гостей міста чекав ще один приємний сюрприз – ексклюзивне пиво від «Барської Броварні». Хмільний напій був зварений спеціально для «БарRockKo». Ну і куди без фірмових футболок з унікальним дизайном?

Має надію, що фестиваль стане щорічною традицією, а Бар – меккою для поціновувачів рок-музики у найближчому майбутньому.

Інна ТКАЧУК

Фото Олени ПОПОВСЬКОЇ

 

 

 

 <<<