СУСПІЛЬСТВО
СЛОВО ПРО КОЛЕГУ

Люди як зірки. Одні миготять десь далеко, інші взагалі невидимі, а є зірки світло яких вказує шлях. Отак і люди: одна живе, копаючись лише у своїх проблемах, а іншої життя – світло для інших, що запалює, надихає, заставляє, підносить з буденної рутиниі дає можливість пізнати себе. Такою є моя дорога колега, подруга Бурса Антоніна Іванівна. Жінка, в якій зосередились всі християнські цінності: любов до ближнього, співчуття, милосердя, безмежна щирість, емоційність, підвищена чутливість до чужого горя, впертість у досягненні мети, скромність, творчість. Це індивідуальність з власним поглядом на світ, яка ставить перед собою завдання і вирішує їх, а завдання ці якомога складніші і важкі, які спонукають її і тих хто поряд до щонайактивнішої праці.

Чудова дружина, найдобріша мама, наймудріша бабуся, найкраща господиня, у якої двір найквітковіший, борщ найсмачніший, дім найпривітніший, серце найтепліше на світі. Майстер слова, чудовий педагог, наставник, найкращий товариш, що стала для мене більше як сестра, з ким можна поділитись радістю і горем, яка зрозуміє, підтримає, наставить на вірний шлях і допоможе. Дякую Богу, що на моєму життєвому шляху подарував зустріч і радість буття з мудрою колегою, милою, дорогою подругою.

У переддень нашого професійного свята хочеться побажати тобі, дорога моя людино, здоров’я і сили надалі своїм прикладомзапалювати серця молодих, творити, плекати і робити добро.

Міла ГУД,викладач БГПК ім. М. Грушевського

Фото з сайту Барського гуманіторно-педагогічного коледжу

 <<<