СУСПІЛЬСТВО
З КВІТАМИ І ГРАМОТАМИ ФЛАГМАН ПРОМИСЛОВОЇ ГАЛУЗІ РАЙОНУ ВІДЗНАЧИВ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

ПАТ «Барський машинобудівний завод» – одне з провідних сучасних підприємств, відомий і пізнаванний у центральній Європі бренд, що впродовж років тримає високу планку «флагмана промислової галузі району». Спектр продукції, яку випускає підприємство надзвичайно широкий, а технічна і маркетингова політика направлені на задоволення зростаючого попиту та індивідуальних потреб споживачів.

Обсяг ринку збуту продукції Барського заводу в Україні становить 2500 підприємств різних сфер виробництва. Обсяг експорту - 20-30% від загального обсягу реалізації. Серед зарубіжних партнерів: країни Прибалтики, Середньої Азії, Росії, Молдові, Білорусі, США. Технічний рівень продукції, що випускається відповідає високим стандартам якості, як країн СНД, так і Європи.

Цьогоріч, ПАТ «Барський машинобудівний завод» відзначає особливу дату: 85 років з дня створення. Починалось усе у далекому 1932 році, коли на базі учбово-виробничих майстерень технікуму механізації сільського господарства був створений Барський ремонтно-механічний завод. Спочатку підприємство випускало обладнання для цукрової промисловості. У 1937 році його було перейменовано на Барський машинобудівний. До 1957 р. тут було освоєно обладнання для кондитерської, парфумерної, хлібопекарської та цукрової промисловостей, у 70-80 роки – для консервної промисловості та запчастини для пивобезалкогольної, а вже з 1992 року розпочався активний випуск нової техніки.

Наразі підприємство виготовляє обладнання для лікеро-горілчаної, виноробної, пивобезалкогольної, масложирової, консервної, кондитерської, хлібопекарської промисловостей, пропонує машзавод свої послуги підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності в питаннях будівництва, реконструкції та подальшого обслуговування опалювальних пунктів (газових, електричних, твердопаливних).

Напередодні професійного свята машинобудівників, 22 вересня, у актовому залі відбулось урочисте зібрання за участі представників влади, керівництва та працівників заводу, журналістів.

Вітали машинобудівників: голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, заступник голови районної ради Олександр Парчевський, очільник міської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський.

Найкращим працівникам ПрАТ «Барський машинобудівний завод» і ветеранам виробництва були вручені грамоти та квіти від районної та міської влади, адміністрації підприємства. Також керманичі машзаводу традиційно преміювали сумлінних і відповідальних працівників.

преміювали сумлінних і відповідальних працівників.

Редакція газети «Барчани» приєднується до привітань і щиросердечно бажає Барському машинобудівному заводу збільшення темпів росту, обсягу продукції, зростання прибутку підприємства та чисельності штатних працівників, процвітання, благополуччя та добробуту.

З нагоди відзначення Дня машинобудівника України та 85-ї річниці з дня заснування Барського машинобудівного заводу було нагороджено почесними грамотами за професійну майстерність, наполегливість і відповідальність, багаторічну сумлінну працю працівників підприємства в наступному складі:

КОСТОГРИЗА Сергія Анатолійовича – старшого економіста відділу матеріально-технічного постачання,

БЕВХА Михайла Олександровича – токаря механоскладального цеху №1,

БЕЗСМЕРТНОГО Івана Михайловича – фрезерувальника механоскладального цеху №1,

БРИГАДИРА Андрія Володимировича – машиніста крану механоскладального цеху №2,

ФОМЕНЮК Тетяну Анатоліївну – мийника-сушильника металу механоскладального цеху №2,

КОТИКА Олександра Миколайовича – електрозварника виробничо-інструментального цеху,

ПОКРИШКУ Сергія Івановича – терміста виробничо-інструментального цеху,

БЕЗСМЕРТНУ Лідію Василівну – штампувальника виробничо-інструментального цеху,

КАПЛИЧНОГО Віталія Станіславовича – формувальника ливарної дільниці,

ГАВРОНСЬКУ Оксану Сергіївну – економіста економічного відділу.

 

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 серпня 2008 року № 518 «Про відзнаки районного рівня», зареєстрованого в Барському районному управлінні юстиції у Вінницькій області 26 серпня 2008

року за № 13/124, за сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток вітчизняного машинобудування, активну життєву позицію та з нагоди Дня машинобудівника було нагороджено працівників ПрАТ «Барський машинобудівний завод» грамотою райдержадміністрації та районної ради

БУРИЙ Сергій Семенович - інженер з проектно – кошторисної роботи – економічного відділу ПрАТ «Барський машинобудівний завод»;

БУЛЬОВСЬКА Галина Степанівна - токар – револьверник механоскладального цеху №1 ПрАТ «Барський машинобудівний завод»

ВОЛОШИН Віталій Борисович -фрезерувальник механоскладального цеху №1 ПрАТ «Барський машинобудівний завод»

КРИЩАК Тетяна Василівна - диспетчер виробничо - інструментального цеху ПрАТ «Барський машинобудівний завод»

ЛОТОЦЬКИЙ Олександр Михайлович - перший заступник голови правління ПрАТ «Барський машинобудівний завод»

МАЗУРИК Євгена Петрівна - старший диспетчер механоскладального цеху №2 ПрАТ «Барський машинобудівний завод»

МАНДРИКА Микола Іванович заступник голови правління ПрАТ «Барський машинобудівний завод»

ОГОРОДНІК Михайло Дмитрович свердлувальник механоскладального цеху № 2 ПрАТ «Барський машинобудівний завод»

САСЮК Сергій Григорович начальник бюро технічного відділу ПрАТ «Барський машинобудівний завод»

ЯВОРСЬКИЙ Володимир Вікторович електромеханік енерго - механічного відділу ПрАТ «Барський машинобудівний завод»

Інна ТКАЧУК

Фото автора

 

 

 

 <<<