СУСПІЛЬСТВО
БАРЧАНИНА СЕРГІЯ РОЖКОВА НАГОРОДИЛИ МЕДАЛЛЮ «ЗА ГІДНІСТЬ І ПАТРІОТИЗМ»

З початку війни на сході волонтерство стало невід’ємною частиною світогляду українців. Щодня сотні мужніх добровольців ризикують власним життям для того, щоб доставити нашим захисникам цінний гуманітарний вантаж. Для більшості допомога бійцям – не одноразова акція, а стиль життя.

Бар – місто надзвичайно небайдуже до людського горя та бід, адже чимало наших земляків присвячують значну частину свого вільного часу благодійності та добрим справам. На сторінках часопису ми неодноразово розповідали про тих, хто під свист куль, везе «гуманітарку», листи від найрідніших та дитячі малюнки туди, де гаряче – на передову.

Хотілось би повідомити приємну звістку для читачів з «волонтерського фронту» – нашого земляка-благодійника Сергія Рожкова днями нагорили медаллю «За гідність і патріотизм». Сталось це під час зустріч очільника району Володимира Саволюка та заступника голови районної ради Олександра Парчевського з представниками громадської організації «Барський відокремлений підрозділ громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолієм Бартащуком, Дмитром Меснянкиним, учасником бойових дій в зоні АТО Олексієм Голубковим, депутатом міської ради Сергієм Маковецьким.

Земляки-волонтери відгукуються про Сергія Рожкова, як про людину активну, мужню, сміливу і небайдужу до чужого горя. Наразі чоловік проживає у США, але не зважаючи на географічну віддаленість він усім серцем вболіває за Україну та регулярно матеріально допомагає бійцям на сході. До Бару Сергій навідується хоч і не часто, зате з надзвичайною приємністю, адже тут на нього чекає мати, родина, друзі. Обов’язково чоловік заходить і до рідної альма-матер Барської ЗОШ № 1, випускником якої він є.

Сергій активно слідкував за перебігом військового конфлікту на теренах України, а коли дізнався про те, що його близький товариш Дмитро Меснинкин волонтерить, то вирішив, що просто не зможе залишатись осторонь і долучився до доброї справи. Але чоловік не лише коштами допомагає українським військовим. Дороговартісні медикаменти потрапляють на фронт саме завдяки старанням чоловіка. Ще у 2014-му він, наприклад, надіслав для воїнів АТО кровоспинні препарати.

Заслужену відзнаку Сергію Рожкову вручили голова райдержадміністрації Володимир Саволюк і заступник голови районної ради Олександр Парчевський,

висловивши щирі слова вдячності за патріотизм, активну життєву позицію, любов до України та підтримку бійців, які боронять наші землі від агресора.

«В єдності сила держава» – такі слова викарбувані на звороті медаллі «За

гідність і патріотизм». Барські волонтери зазначають, що жодна поїздка у гарячі точки була б неможливою, якби не вагома підтримка усіх небайдужих і милосердних людей.

Редакція часопису «Барчани» вітає Сергія Рожкова з отриманням заслуженої нагороди і щиросердечно бажає благодійникові та волонтерській команді нашого міста міцного здоров’я, наснаги, підтримки Янгола-охоронця та мирного неба над головами.

Інна ТКАЧУК

Фото з сайту Барської РДА

 <<<