Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Інформаційні повідомлення
«ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

На 57 сесії 8 скликання від 17.06.2020 року Барської міської ради прийнято рішення про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Барської міської ради, як структурного підрозділу апарату Барської міської ради, з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг, з метою реалізації захисту прав,свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, отримання громадянами з усіх населених пунктів і громад швидких та якісних адміністративних послуг.

Рішенням сесії затверджено:

  • положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Барської міської ради,
  • перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Барської міської ради,
  • концепцію створення Центру надання адміністративних послуг в Барській міській територіальній громаді,
  • інформаційні та технологічні картки надання адміністративних послуг.

Основними завданнями Центру є:

1. Організація оперативної і зручної системи надання необхідних громадянам та суб’єктам господарювання адміністративних послуг.

2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

3. Забезпечення інформування суб’єктів звернень вичерпної інформації про  вимоги та порядок надання адміністративних послуг у Центрі.

 

На веб-порталі Барської міської ради Ви завжди можете отримати інформацію про порядок та спосіб надання адміністративних послуг, ознайомитись з переліком необхідних документів. Також, дізнатися про місце розташування, графік роботи і перелік послуг, які надаються відділом та задати свої питання звернувшись на електронну адресу відділу tsnapmisto@ukr.net .

 <<<