СПОРТ
БАРЧАНИ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ

4-5 березня у Вінниці проходив чемпіонат України з ушу-саньшоу (повноконтактні поєдинки) серед юнаків та дорослих. Понад 250 спортсменів із 8 регіонів України виборювали чемпіонські звання в різних вікових та вагових категоріях.

У результаті напруженої боротьби перше загальнокомандне місце завоювала команда Вінницької області, друге - Запорізької, третє - Київської.

Свій внесок у загальну перемогу внесли і спортсмени Клубу спортивних єдиноборств ім. Ю.Барди "ДАО".

Так, чемпіоном України у самій молодшій віковій категорії 8-9 років став учень 3-го класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – гімназія» м.Бара Плахотнюк Михайло. Ще одну нагороду найвищого гатунку у віковій категорії 10-11 років здобув учень 5-го класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – гімназія» Бородкін Дмитро. Срібні медалі в загальний результат вибороли Іванюк Максим, Панков Ілля, Ваврух Віталій, бронзу завоював Яцков Ілля.

Готували спортсменів до змагань тренери Язвенюк Михайло Васильович, Стефанов Василь Олександрович та Любарський Роман Станіславович.

Поїздка на змагання відбулася за сприяння сектору у справах молоді та спорту Барської РДА (керівник – Бортнік Олег Святославович) та почесного президента Клубу "ДАО" Маніти Юрія Петровича.