СПОРТ
«КОЖНА ПОРАЗКА РОБИТЬ МЕНЕ СИЛЬНІШОЮ»

- вважає Дарина Мазур, студентка Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського

- Дарино, за короткий час у спорті ти маєш велику кількість перемог. Розкажи про них.

Першу свою медаль я завоювала у 2014 році на Чемпіонаті України із зимового поліатлону. У 2015 році стала призером Чемпіонату України з лижних гонок (крос 5км, 3 місце) та абсолютною чемпіонкою України з зимового поліатлону. У 2016 році знову стала абсолютною чемпіонкою України з зимового поліатлону, чемпіонкою області з легкоатлетичного кросу, чемпіонкою Хмельницької області з легкоатлетичного кросу та призером міжнародних змагань з гірського бігу у Польщі (10 км, 2 місце). Член національної збірної з поліатлону.

- З якого часу почала займатися спортом і що спонукало до цього?

Лижними гонками я почала займатися ще з 2014 року. Мені було цікаво спробувати себе у чомусь новому. Думала , спочатку займатися тільки для себе, для підтримки фізичної форми, для самовдосконалення. Але лижні гонки дуже мені сподобались, це цікаве і захоплююче заняття,а коли є результати, то з’явився стимул.

- Розкажи про свого тренера, адже саме він побачив тебе у такому виді спорту?

Познайомилася із Заслуженим тренером України Юрієм Йолтуховським завдяки викладачу фізкультури з коледжу Шостаківському Петру Григоровичу. Я дізналася, що у нас є тренер саме з лижних гонок. Того самого дня зателефонувала Юрію Йолтухівському і домовилася про зустріч. З цього моменту почалася моя спортивна історія. Тренер за ці два з половиною роки став для мене майже рідним батьком. Адже якби не старанна праця Юрія Володимировича, я б не досягла таких результатів. Тому я дуже вдячна йому за доброту, підтримку та роботу зі мною.

- А чим же такий цікавий цей вид спорту?

Чесно кажучи, сама не знаю, але зараз без нього не уявляю свого життя. Мене він настільки захопив, що тепер чекаю зими як свого дня народження. Мабуть, дня народження я так не чекаю,бо навіть у такий особливий день я завжди на тренуванні.

- Та не завжди перемоги у твоєму житті, як переносиш невдачі?

Кожна поразка робить тебе сильнішою. Ти бачиш, де помилилася, свою слабку сторону, це дає можливість більш наполегливо тренуватися і усувати ці недоліки. І наступного разу ти обов’язково виграєш. Немає такої людини, в якої б неможливо було виграти. І це спонукає мене до наполегливих щоденних тренувань.

- Важко, певно, поєднувати спорт і навчання?

Трохи важкувато, адже хочеш гарно навчатися та бути переможцем і тут. Тому завжди беру з собою на збори та змагання багато книжок і зошитів. Після тренувань вчу предмети, пишу конспекти. Але все ж викладачі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського розуміють і завжди підтримують мене.

Викладачів не забуду ніколи, адже вони дають нам знання, роблять з нас справжніх спеціалістів. Пам’ятатиму і своїх одногрупників, по-своєму різних, але завжди веселих та надійних. Та взагалі навчання в коледжі, упевнена, буду пам’ятати завжди, бо студентські роки найкращі!
Якби не підтримка батьків, викладачів, друзів мені було б дуже важко. Дякую усім!

- Чи є час для читання і хто твій улюблений письменник?

Традицією стало для мене у різних містах України купувати книги, тому моя домашня бібліотека завжди поповнюється новими творами.

Під час зборів я дуже люблю читати і за весь цей час прочитала велику кількість цікавих книг. Найбільше мені запам’яталася книга Коллин Макалоув «Ті, що співають у терні», Ден Браун «Янголи і демони».

- Які мрії на майбутнє?

Надалі планую отримати вищу освіту за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Продовжувати займатися спортом і досягати ще вищих результатів аби прославляти нашу державу на міжнародному рівні.

Спілкувалась Таїсія ГАЛУЗІНСЬКА

 <<<