СПОРТ
НОВІ СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ

4 лютого у Вінниці проходив відкритий чемпіонат області з ушу-саньшоу (повноконтактні поєдинки) серед юнаків, молоді та дорослих. У змаганнях приймали участь понад 200 спортсменів із 20 клубів Вінницької, Хмельницької та Одеської областей, які виборювали чемпіонські звання в різних вікових та вагових категоріях. Наш район на цих змаганнях представляв Клуб спортивних єдиноборств ім. Ю.Барди "ДАО", виступ яких був досить успішним. Так, у самій молодшій віковій категорії 8-9 років переможцем став учень 3-го класу ЗОШ №2-ліцею Плахотнюк Михайло. У віковій категорії 10-11 років перемогу здобули - учень 5-го класу ЗОШ №2-ліцею Бородкін Дмитро, учень 5-го класу ЗОШ №1 Мандра Степан, учень 5-го класу ЗОШ № 4 Бородатий Іван та учень 6-го класу Войнашівської ЗОШ Іванюк Максим. У віковій категорії 14-15 років золоті медалі вибороли учень 9-го класу ЗОШ №1 Мельник Денис та учень 8-го класу ЗОШ №4 Ваврух Віталій. Срібними призерами змагань стали Панков Ілля, Палевський Кирило, Яковлєв Богдан, бронзовими призерами Недзвецький Дмитро, Максимчук Андрій. Готували спортсменів до змагань тренери Язвенюк Михайло Васильович, Стефанов Василь Олександрович та Любарський Роман Станіславович. Поїздка на змагання відбулась за сприянням сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації,почесного президента Клубу "ДАО" Маніти Юрія Петровича та батьківського колективу КСЄ "ДАО".