СУСПІЛЬСТВО
ВІТАННЯ ТРУДІВНИЦЯМ

7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, творчий десант висадився на території Барської швейної фабрики аби привітати її працівниць зі святом краси та весни.

Швейне підприємство у Барі було засноване у буремні післявоєнні роки та має вже більш як 50-річну історію. Зараз на фабриці працює 78 осіб під керівництвом Максима Вадимовича Віннічука. В основному, підприємство шиє чоловічий одяг: сорочки, брюки, куртки, трикотажні футболки, а також військову форму. За допомогу нашим захисникам на Сході України, яким працівники фабрики передавали гроші та продукти, волонтери привезли у подарунок прапор, підписаний у Дебальцево (Донецька обл.) українськими солдатами. Зараз цей стяг висить на почесному місці у швейному цеху.

Напередодні свята насичену програму для трудівниць голки і лекала підготувало клубне об’єднання Ради районної організації ветеранів України «Барська Берегиня» під керівництвом ветерана педагогічної ниви Ніни Старкової. За традицією, вела урочистості голова Ради ветеранів Надія Кузнєцова.

У пісенно-розважальному репертуарі від майстрів народної самодіяльності було все: і рідне село, і батьківська хата, і незмінні герої народних небилиць кум з кумою, і материнська пісня, і навіть безсмертні твори великого Кобзаря, річницю з дня народження якого Україна відзначила двома днями пізніше.

Родзинкою заходу стали гуморески від Ксенії Котець: надривав животи від сміху увесь зал! Чудовими голосами також дивували інші учасники клубного об’єднання: Ніна Нешик, Ніна Маніта, Євгенія Гаджалова, Галина Паладій, Ганна Педос, Вікторія Титаренко. По-особливому святково сприймалися пісенні вітання від чоловічої частини колективу – солістів Володимира Старкова і Віктора Росси. Неперевершений акомпанемент на баяні забезпечила керівник колективу Ніна Старкова, яка разом з Надією Кузнєцовою і була автором насиченого і цікавого сценарію.

По завершенню концертної програми із вітальним словом виступила голова профкому фабрики Людмили Гаврільонок. Людмила Михайлівна також подякувала гостям-артистам, які раніше уже вітали піснею колектив підприємства напередодні новорічно-різдвяних свят, та запросила «Барську Берегиню» іще раз відвідати швейну фабрику.

Роман ГРИГОР’ЄВ

 <<<