СУСПІЛЬСТВО
НАТАЛЯ ЧЕРНЕГА: ВІД

Цьогоріч у Бару після шістнадцятирічної паузи знову буде проведений міський конкурс краси. Ми вирішили підняти архіви і знайти тих, кому вже діставалась така омріяна дівчатами корона. «Газети – це секундні стрілки історії», – писав у своїх мемуарах один із філософів. Погоджуючись із висловом мислителя додаємо й те, що газети варто називати часописом, адже крихкий на перший погляд папір інколи фіксує неповторні миті життя.

Гортаючи архівні сторінки «Барчан» за 2001 рік, ми знайшли статтю «Наталочка Чернега – переможець конкурсу «Кралечка - 2001 року». З світлини на першій шпальті посміхається темноока красуня з стрічкою. Її першим конкурсом була «Міс Кралечка», що проводився у місті Бар у 2001 році, перемога у якому стала сходинкою до участі у наступних, а їх було чимало. У списку красуні досить вражаючі досягнення: у 2001 році «Міс Кралечка» м. Бар (перемога), 2009 р. «Міс Європейський університет» м. Вінниця (перемога і номінація «Міс фото») та «Міс ЄУ» м. Київ (Леді Шарм, Міс Гармонія), 2011 р. Топ-40 найкращих дівчат України за версією «Нового каналу» у проекті «Міс підйом», «Студ Міс України» м. Вінниця (фіналістка), 2013 р. «Міс студентство-Королева Вінниці» (фіналістка).

Чи здобували Ви модельну освіту?

Так, ще у 8 років закінчила Вінницьку школу моделей.

Чи пам’ятаєте Ви свій перший конкурс?

Звичайно, такі події не можливо забути. Моїм першим конкурсом краси був конкурс «Кралечка - 2001 року», де я здобула перемогу. Для мене запам’ятався яскравим святом, чудовими подарунками, великою кількістю глядачів, довгою і сумлінною підготовкою. Я і до тепер пам’ятаю усі свої номери і костюми. За звання першої «Кралечки» боролось дев’ятеро дівчаток, яким було від семи до дванадцяти років. Це був досить складний конкурс, який від мене, тодішньої школярки, вимагав цілковитої віддачі.

Які емоції охоплювали Вас, коли Ви вперше вийшли на сцену?

Вперше на сцену я вийшла у 5 років, а дітям нічого не страшно. З віком з’явилося хвилювання та змокрілі долоні, але кожна людина мусить постійно самовдосконалюватись і працювати над своїми недоліками. Якщо боїшся сцени – мусиш побороти себе і вийти на неї. Боротьба з власними демонами загартовує.

Що стало для Вас поштовхом взяти участь у конкурсі краси?

Кожен конкурс – це крок до самовдосконалення, шанс побачити себе зі сторони та нові знайомства. Мені завжди цікаво експериментувати та пробувати щось нове у житті.

Як Ваші рідні поставились до Вашого бажання взяти участь у конкурсі краси?

Мої рідні мене завжди підтримували, особливо мама, тому вони з розумінням, підтримкою та повагою поставились до мого прагнення брати участь у конкурсах краси.

Колекціонуєте вирізки з газет, концертні сукні чи якісь атрибути на згадку про конкурси?

Так, зберігаю газети, програмки з фото, дипломи, стрічки, і, звичайно, корони. Уже є чималий багаж (сміється). До речі, щодо участі у «Кралечці», ось наприклад у щотижневику «Барчани» є приємна серцю згадка про мене: «Як ми повідомляли, переможцем конкурсу вийшла Наталочка Чернега. Прослідкуємо її етап зростання. Візитка – вродливе, талановите дівча. Співає, танцює, відвідує ансамбль бальних танців, читала власні вірші, чудово продумала хореографічні особливості початку і закінчення етапу «Візитна картка». За це журі оцінило її найвищою оцінкою. На музичному конкурсі Наталя представила пісню «Чарлі» російською мовою, але виконала її дуже майстерно, з артистичним хистом. Костюми. Дуже смішна та весела сценка про макарони. Здавалося програма представлена із популярних телепередач. Вишуканість подачі, продуманий твір «Зеленоока міс» - гарне виконання, чудовий костюм. У нього вкладено немало праці та вмінь». З задоволенням пригадую участь у «Кралечці», для мене цей конкурс завжди буде особливим.

У багатьох відомих людей є свій талісман, амулет або щасливий ритуал, який допомагає перед виходом на сцену. Чи є у Вас такий?

Для мене головне, щоб мама була у залі. Підтримка рідних та близьких дуже важливий момент.

З чималої когорти конкурсів у яких ви брали участь, який Вам найбільше запам’ятався і чому?

Маю гарну пам'ять і до дрібниць можу розповісти про кожний свій конкурс , як готувалася, хвилювалася. Не можу виділити лише один, усі внесли у моє життя зміни та гарних друзів.

Кожна конкурсантка мріє про перемогу, але корона першої красуні дістається не кожній дівчині. У чому Ваш секрет успіху?

Я завжди викладаюся на повну силу, жодного разу не пропускала репетицій. Кожен образ завжди був продуманий до дрібниць одяг, аксесуари, погляд, усмішка. На конкурсі талантів я завжди представляла декілька умінь.

Чи доводилось Вам стикатись з заздрістю чи каверзами зі сторони інших учасниць?

Ні. На конкурсах краси потрібно бути дружньою командою, потрібно думати не лише про перемогу, а і про чудове шоу.

Яким було найексцентричніше вбрання, яке Вам доводилось одягати на сцені?

На конкурсі «Міс Кралечка 2001» я представляла костюм каструлі під пісню «Люблю я макарони». Це було дуже кумедно.

Чи траплялись з Вами курйозні історії на сцені чи за кулісами?

Були такі ситуації, але не багато. Вимикався мікрофон, забувалися слова пісні, губилися незначні деталі костюму. Але, щоб не траплялось – головне впевнений погляд і осанка.

У такої красивої дівчини, безперечно, було чимало прихильників, які мріяли про те, щоб заполонити Ваше серце. Як відбивались від настирної уваги?

Дякую. Прихильників завжди було в міру.

Ви співпрацювали з чималою кількістю фотографів, чи є серед них улюблені майстри фіксування миті, яким Ви беззаперечно довіряєте?

Так, фотографів було у моєму житті дійсно не мало. Особливо хотіла б відмітити свою близьку подругу, прекрасного фотографа і експериментатора Альону Храмцову (Flo Wer), на разі моїм сімейним фотографом є чудова і талановита Альона Півторикопна (Iron lady) також не можливо забути про співпрацю з Тарасом Щербою та Іриною Юзьковою.

Які у Вас хобі та захоплення?

Мої захоплення постійно змінюються. Танці, гра на скрипці, вокал, випічка смаколиків, вишивка бісером, листівки та пряники ручної роботи. Просто я не дозволяю собі сидіти склавши руки (сміється).

Поділіться своїм рецептом краси та чудового вигляду?

Нічого особливого. Спорт, збалансоване харчування і догляд за собою.

Яким своїм досягненням пишаєтесь найбільше?

Найбільшим досягненням є моя міцна сім’я та народження сина.

Незабаром у Барі після тривалої паузи відбудеться конкурс «Міс Бару». Слідкуєте за новинами? Чи плануєте відвідати захід?

Інформації про конкурс поки ще мало, але учасниць у обличчя я вже знаю. Планую відвідати захід, цікаво побачити усе на власні очі. Впевнена у тому, що на нас чекає грандіозне шоу краси і талантів.

Ваші поради та побажання учасницям цьогорічного конкурсу?

Хочу порадити залишатися собою, з відповідальністю підходити до кожного завдання. Бажаю всім успіху, гарних вражень і грандіозних злетів у майбутньому.

З красунею спілкувалась Інна ТКАЧУК

 

 

 

 <<<