СУСПІЛЬСТВО
ДЛЯ ЖІНОК, ПРО ЖІНОК І НЕ ТІЛЬКИ…

Справжня мистецька феєрія відбулася напередодні Дня краси та весни у Барській дитячій музичній школі. Силами викладачів закладу на чолі із директором Ларисою Шаповаловою було організовано чудовий концерт, який із захопленням усе місто обговорювало ще тиждень потому.

На захід була запрошена культурна еліта нашого міста. У центрі уваги були представниці прекрасної статі, що присвятили своє життя різним сферам: освіті, культурі, мистецтву, охороні здоров’я, державній службі та іншим відповідальним напрямкам.

Звуки роялю, скрипки, духових інструментів, вокальні композиції милували слух глядачів та зривали бурхливі оплески! Справжнє музичне свято подарували присутнім викладачі Лариса Шаповалова, Алла Мельник, Сергій, Оксана та Олександр Подуфалови, Яніна Вихованець, Анастасія Кутняк, Лариса Холостих, Алла Слісарчук, Маргарита Медведєва, Лариса Ушакова, Лілія Кібітлевська, Валентина Дроздова, Павло Якубчик, Микола Шаравара, Володимир Редванський, Валентина Кібітлевська. Долучилася до виступів також випускниця музичної школи Юлія Мельник.

Захопили публіку і номери у виконанні учнів школи. Байлюк Максим (викладач Тетяна Некрасова) здивував майстерною грою на роялі. Нікого не зміг залишити байдужим і виступ Гуляка Дмитра (викладач Микола Шаравара), який під акомпанемент клавішних грав на кларнеті. У якості ведучих концертної програми майстерно виступили Алла Мельник та Андрій Вихованець.

Іще однією родзинкою заходу стало несподіване інтерв’ю із представницями прекрасної статі. Викладач музичної школи Валентина Кібітлевська, як справжній журналіст, випитувала у гостей цікаві подробиці з життя та думку про актуальні злободенні теми. Не уникнули «допиту» і чоловіки – їм також довелося відповідати на каверзні запитання журналіста та вкотре зізнаватися у любові до представниць прекрасної статі.

Високо оцінили проведений захід міський голова Артур Цицюрський та голова райради Михайло Піддубний, які відзначили високий рівень педагогічної та виконавської майстерності вчителів музичної школи. Не втрималася від компліментів закладу та його директору і перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник.

Навіть по завершенню концерту глядачі не поспішали розходитися, а використовували будь-яку нагоду аби поспілкуватися з артистами та висловити їм свою щиру вдячність та захоплення.

Низький уклін майстрам-педагогам за чудове свято душі! Нехай музична школа процвітає і щораз дивує нас успіхами та приємними мистецькими подарунками.

Роман ГРИГОР’ЄВ

 

 

 

 

 

 <<<