СУСПІЛЬСТВО
«ТАМ НАЙДЕТЕ ЩИРЕ СЕРЦЕ І СЛОВО ЛАСКАВЕ…» 

У рамках проведення тижня історії у ЗОШ І-ІІІ №4 для учнів школи, а також вихованців інших міських шкіл та працівників освіти і культури міста було проведено літературно-музичний захід «Там найдете щире серце і слово ласкаве, там найдете щиру правду, а ще й, може, славу...». Відповідальними за проведення заходу були учитель історії, заступник директора з навчально-виховної роботи Вікторія Каліцінська та педагог-організатор Ірина Побережна, яка разом із учителем української мови та літератури Наталією Жунку виступили в ролі ведучих заходу. Музичне оформлення забезпечив викладач музики Валерій Лоян. 
Під час заходу учні поглибили знання про життя і творчість великого Кобзаря, прослухали твори геніального поета у виконанні учителів школи Олександра Сторожука, Юрія Опанасюка, учнів Пантели Назарія, Діани Костюк та шкільного хору у складі учнів 5-9 класів. 

Сценічне дійство не залишило нікого байдужим. У душі кожного проникливе Тарасове слово знайшло відгук. Про це у своїх виступах зазначили начальник соціально-гуманітарного відділу Барської міської ради Наталія Стрельчук та начальник відділу освіти Барської районної державної адміністрації Алла Сторожук. 
Маємо надію, що зернятка любові до Батьківщини та рідного слова, які цього дня посіяли вчителі та учні школи, зійдуть рясним сходом та сформують нове покоління сучасних свідомих громадян України, які, за прикладом великого Кобзаря, готові життя своє віддати за свободу та рідну землю!

 

 

 <<<