СУСПІЛЬСТВО
«ГРАН-ПРІ» У «ДЕНС-СТИЛЯ»

Зразковий дитячий колектив спортивно-бального танцю «Денс-стиль» не перестає нас, барчан, дивувати своїми професійними здобутками! Уже який раз вони доводять своєю майстерністю, що є найкращими не лише в районні, області, Україні, а й на міжнародній арені. Так у місті Несебр, республіка Болгарія, були першими, у Рибніку, республіка Польща, були першими, на міжнародному фестивалі мистецтв «GOLD-STAR» у м. Хмельницькому, де головою журі був знаменитий хореограф, творець театру «Київ-модерн-балет», лауреат Національної премії України, народний артист Молдови – Раду Поклітару, цей колектив здобув найвищі нагороди: аж два «Гран-прі» і два перших місця. У місті Тульчин на обласному фестивалі мистецтв, присвяченому Володимиру Румянцеву, теж здобули «Гранд-прі».

І ось знову 8 квітня у м. Вінниця проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Тобі Україно», де головою журі був знаменитий хореограф, улюбленець всіх батьків та дітей  Влад Яма, вони отримали два «Гран-прі» та перші й другі місця. Влад Яма своїм оцінюванням показав, що «Денс-стиль» з маленького містечка Бар – найкращий! Він був у захваті від вихованців цього колективу й, навіть, провів майстер-клас своєму улюбленцеві – Владу Осіпову, якому вже не вперше Влад Яма ставить найвищий бал за майстерність. Ще в тому році у м. Івано-Франківську, Владу сподобались два вихованці – Влад Осіпов та Олексій Смеречинський. Він був у захваті від їх професійного виконання композицій.

У м. Вінниці Владу Осіпову та його чарівній партнерці, які виступили під номером 85 з хореографічною композицією «Сама, Сама» - Влад Яма вручив «Гран-прі», а Олексій Смеречинський та його енергійна партнерка Даша Шевчук, які виступили під номером 82 з хореографічною композицією «На дискотеці» отримали від журі почесне І місце. Не менш достойно виступили з хореографічною композицією «Фізрук» Назар Асихін та його партнерка ніжна Діана Захарчук, за яку отримали теж призове І місце.

У  номінації «тріо» виступили із танцювальною композицією «Пристрасті» Микола Кучерук, Вікторія Ходаніцька та Ліза Посесор, де здобули перше місце.

У молодшій віковій категорії з оригінальним танцем «Ну, постривай» Вадим Гаврилюк та Даша Присяжна отримали ІІ премію лауреатів. У середній віковій категорії – Влад Цицюрський та Каріна Черкас з хореографічною композицією «Візит до лікаря» отримали теж ІІ премію лауреатів. У старшій групі – ІІ премію лауреатів також здобули Вадим Маремуха та Софія Нікіфорова. А виступи старшої та середньої групи серед групових колективів зачарували усіх глядачів та членів журі: хореографічна постановка «Пташки Ріо» - здобула найвищу нагороду «Гран-прі», а композиція «Латино-американський формейшн» отримала І премію лауреатів.

Ось наші барські зірочки середньої групи: Влад Осіпов та Каріна Школьнік, Олексій Смеречинський та Даша Шевчук, Назар Асихін та Діана Захарчук, Діма  Ритер та Юлія Залевська, Влад Цицюрський та Каріна Черкас, Володимир Мельник та Оля Стахова, Катерина Романюк, Даша Сухора, Рома Мукоїд та Анастасія Мала, Євген Гуцалюк та Софія Мазур, Руслан Юдін та Оксана Семцова, Арсен Шимко та Марія Курта, Олег Колодій та Саша Вовк, Денис Морозов та Валерія Олійник, Влад Присяжний та Вероніка Дрогочинська, Ігор Радзієвський та Діана Колосович.

Старша група: Олександр Гальчук та Яна Трохимчук, Денис Лапчук та Вікторія Бородата, Влад Белінськийта Олександра Дячок, Софія Нікіфорова та Вадим Маремуха, Микола Кучерук та Вікторія Ходаніцка, Назар Островіцький та Інна Фризюк, Ліза Посесор.

І ці всі нагороди колектив здобув завдяки кропіткій, майстерній праці двох професійних тренерів цього дружнього чудового колективу - Любові Назарової та Наталії Антонюк.

Микола КОВАЛЬ

 

 

 

 

 

 

 

 <<<