Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 89
КОНСУЛЬТАЦІЇ
МІСЬКРАДА СПІЛЬНО З ФОНДОМ ГРОМАДИ

20-21 жовтня у рамках проведення яблучного ярмарку-фестивалю «APPLE BAR» Фондом громади «Барі» та міськрадою було спільно проведено картування та опитування місцевих жителів щодо просторового планування Барського парку.

«Картування (або публічні консультації) - це інструмент для визначення потреб громади, який зарекомендував себе у сусідній Польщі. Зараз чимало громадських організацій України активно використовують даний інструмент для того, щоб допомогти громаді бути почутою та мати змогу врахувати думку кожного. Окрім того, доволі активно проводяться опитування місцевими радами для того, щоб при прийняті певних рішень базуватися на реальних даних», - розповів очільник Фонду Роман Мочарний.

Крім невеликого опитувальника волонтери пропонували не тільки висловити свою думку відповівши на декілька запитань, а й зробити позначку на карті за допомогою стікерів. Питання стосувалися облаштування місцевого парку відпочинку, який знаходиться на території Барської фортеці.

Ідентичний опитувальник наразі можна заповнити онлайн, адже Фонд продовжує проводити опитування та систематизувати результати для того, щоб згодом передати їх представникам місцевої влади та депутатам. Долучитися до опитування можна заповнивши анкету за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3RtojN0fdzIfeOWHy5gZ3Sht8C05OMg5uHt9f9m9F0J1ynw/viewform?fbclid=IwAR2ZYLoYVIKh_8d-bWaqIUzbHGlNOHaecfoCCO4VAmaIWA8YAh7Bp4Bhjlc

«Загалом, буде-яке опитування - це хороша можливість запитати у містян  про речі, які є актуальні для всіх. Цьогоріч наш Фонд вже проводив картування з визначення загальних потреб громади міста, щоб побачили цілісну картинку. Результати були оприлюднені у нашій групі на Фейсбуці. Щодо сьогоднішнього опитування, то результати будуть зафіксовані у міській раді. Якщо барчани пропонуватимуть ідеї, які можна у короткий термін зробити, то будемо обговорювати їх та намагатися реалізувати спільно з міською владою», - додав Роман Мочарний.

Прес-служба Барської міської ради

Фото надані Фондом громади "Барі"

 <<<