Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 285
Новини
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
Завдяки вашій щоденні важкій праці ми живемо у чистому та ошатному місті, маємо доступ до всіх благ цивілізації. Ви огортаєте нас комфортом, щодня прокидаючись із першим промінням ранкової зорі, аби виконувати обов’язок, покладений на ваші міцні чоловічі й тендітні жіночі плечі.
Ви творите обличчя нашого світлого й європейського міста. Тепло у наших будинках, чиста вода, порядок на вулицях – все те, без чого не уявляється життя сучасної людини; все те, що ми маємо лише завдяки вам, вашій самовіддачі, адже комунальник не знає свят чи вихідних – він готовий щомиті повністю поринути у свій обов’язок, своє покликання.
Ваша ноша від того важча, що живемо ми в час стрімких перемін, який вимагає від кожної людини, а найбільше від комунальника, оперативності, злагодженості, витривалості та стійкості перед всі тими незгодами й бідами, з котрими ви боритесь своїм ремеслом, долаючи втому, біль, роздратування.
Ваше свято припадає на дні весни – символу оновлення, очищення й початку чогось прекрасного. Тож полиште все погане, всі образи, які затаїли на ближніх. Попереду на вас чекає ще чимало нових горизонтів.
Дорогі наші, розвивайте свій професіоналізм, досягайте небачених висот, опановуйте незнане, виростайте у очах барчан. Працюйте на благо людей, а найкращою нагородою буде людська вдячність.
Дякуємо вам за відповідальність та сумлінність. Нехай у ваших родинах панує мир та затишок, квітне щастя, покращуються умови праці, ваші душі сповнює наснага й радість.

 <<<