Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
П’ЯТА СЕСІЯ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

5 квітня відбулася чергова п’ята сесія 8 скликання Барської об’єднаної територіальної громади. У приміщенні зали засідань Будинку рад –( майдан Св. Миколая, 18)  були присутні  22 депутата,працівники апарату Барської міської ради,представники ЗМІ,жителі та гості міста.На засіданні було розглянуто ряд важливих питань.

Першочергово   на порядку денному були економічні питання.Всі вони були підтримані депутатами одноголосно.А саме  проекти рішень:

- про внесення змін до програми культурно-масових заходів міста на 2017 р.

-про внесення змін до програми фінансової підтримки громадської організації «Учасників бойових дій Барського району».

-про внесення змін до рішення 22 сесії Барської міської ради 7 скликання від 16.12.2016 р «Про міський бюджет на 2017 рік».

-про визначення розміру добових витрат на харчування учнів загальноосвітніх шкіл Барської міської ОТГ під час участі в заходах за межами міста Бар.

-про звільнення від плати за харчування дітей дошкільних навчальних закладах міста.

-про затвердження ПКД з реконструкції зовнішнього освітлення окремих вулиць міста.

Проголосували за виділення коштів КП «Бар-благоустрій»  у сумі 88000 грн для придбання будівельних матеріалів ,будівництва десяти майданчиків з набірних залізобетонних плит (для сміттєвих контейнерів),30000 на встановлення інформаційних дошок на території міста,250000 грн для поточного ремонту ділянок тротуарів вул.Соборна,Комарова,М.Кривоноса,майдан Грушевського,кошти в сумі 94000 на встановлення паркану та тротуару діючого кладовища м.Бар.

Також навчальним закладам,Глинянській НВК «ЗОШ І ст.-ДНЗ» було виділено 50000 грн.для встановлення тротуарної доріжки.На капітальний ремонт покрівлі та перекриття будівлі навчального корпусу початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст..№3 ,по вул.Героїв Майдану.Також ДНЗ №8 на реконструкцію «Утеплення фасаду із заміною віконних та дверних блоків»-25000 грн.На придбання двох звукопідсилюючих колонок у «Школу естетичного виховання дітей»,23000 грн.

ГО «Актив.Бар» було підтримано на спів фінансування (15%) проекту «Творча платформа:трансформація історичної пам’ятки міста» в сумі 25000 грн.

Виділено 100000 грн та надано дозвіл КП «Бар-благоустрій»на облаштування в міському парку зони відпочинку.

Загалом, було  затверджено багато інших рішень щодо фінансування ,виділено кошти окремим громадянам на лікування,допомога на поховання.Розглянуто звернення підприємств,установ та організацій.

В продовж сесії слухали та вирішували такі питання:

-Про затвердження програм.

1)програму оздоровлення і відпочинку дітей та молоді Барської ОТГ на 2017-2020 роки.

2)програму роботи з обдарованими дітьми та молоддю Барської ОТГ на 2017-2020 роки.

3)програму організація харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Барської ОТГ на 2017-2020.

4)програму Барської ОТГ «Шкільний автобус» на 2017-2020 роки.

-Про затвердження положення про міський мовний табір з денним перебуванням дітей.

-Про визнання ГО «Товариство рибалок-любителів міста Бар» підшефною громадською організацією орнітологічного заказника «Барський».

-Про внесення змін до положення про порядок прийому іноземних делегацій,гостей міста та направлення делегацій Барської міської ради.затвердженого рішенням 12 сесії Барської міської ради 7 скликання від 14.07.2016 р.

-Про визначення місця розташування пам'ятного знаку символа-дружби міста Бар з містами побратимами.

-Про внесення змін до рішення 12 сесії Барської міської ради 7 скликання від 14.07.2016 р «Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження порядків їх справляння на 2017р».

-Про прийняття за основу проекту регуляторного акту-рішення про внесення змін до положення про оренду комунального майна територіальної громади м.Бар – виключити.

Про прийняття нежитлового приміщення – будівлі спортивного комплексу в комунальну власність Барської міської об’єднаної територіальної громади –виключити.

-Про внесення змін до переліку майна,що підлягає приватизації у 2017 р.

-Про затвердження стратегій розвитку КП «Муніципальна варта».

-Про створення соціально-гуманітарного відділу зі статусом юридичної особи та затвердження положення про відділ.

-Про передачу мережі зовнішнього освітлення  сіл Антонівка,Глинянка,Широке на баланс КП «Бар-благоустрій».

-Про надання дозволу ПК «Бар-благоустрій» на виготовлення ПКД по облаштуванню зовнішнього освітлення сіл Антонівка,Глинянка,Широке.

-Звіт про роботу комунальних підприємств Барської міської ради:Барського КВУ ВКГ «Барводоканал»,КП «Бар-благоустрій»,КП «Барське будинкоуправління»-перенесено на наступну сесію.

-Про реорганізацію комунального підприємства «Барське будинкоуправління».

-Про виконання положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м.Бар.,затвердженого рішенням 8 сесії Барської міської ради 7 скликання від 18.04.2016 р.

Питання стосовно  надання дозволу ПрАТ «МТС Україна»  на перенесення обладнання мобільного зв’язку з труби котельні по вул.Каштанова,70 А на трубу котельні по вул.Галицьких вояків,7/2,викликало багато суперечок у депутатів та невдоволеності населення так як обладнання знаходиться серед житлових будинків. Тому,було вирішено зобов’язати власників  демонтувати вишку у зв’язку з закінченням договору оренди та визначити безпечне місце для її розташування.

Під час сесійного засідання було затверджено Кушнір Тамару Олексіївну на посаду  заступника міського голови з економічних та гуманітарних питань,рішення було підтримано абсолютною більшістю депутатів.

Сесія тривала п’ять годин,депутати вдало попрацювали та закінчили свою роботу виконанням державного гімну України.

Прес-служба Барської міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 <<<