Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 280
Новини
 ДЕНЬ ЯПОНІЇ У НВК

Відкрити завісу загадкового "японського дива", познайомитися з незвичними для нас традиціями учні НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - гімназія» м. Бара мали змогу на зустрічі з КеномМіямото, який має японське походження,є волонтером Корпусу Миру та на даний момент проживає і працює у місті Вінниця. Спілкування пройшло у невимушеній та теплій атмосфері.

В рамках року Японії в Україні у школі-гімназії було проведено години спілкування «Біду долати легше разом (досвід у подоланні наслідків аварії на атомних станціях у Чорнобилі та Фокусімі)», організовано книжково-ілютративну виставку «Казково-загадкова Японія», перегляд відеоматеріалів «Японія: різноманіття та національна самобутність».

Японія — дуже цікава країна з безліччю традицій, особливостей і правил поведінки, незвичних для західної людини. Японія та цікаві факти пов’язані з нею заслуговують на те, щоб з ними ознайомлювалися, вивчали їх та захоплювалися.

Прес-служба Барської міської ради

 

 

 

 <<<