Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 285
Новини
ЯК КОЛИШНІ ОЛІМПІЙЦІ У

Сьогодні в оздоровчому таборі «Фортуна» господарює його величність спорт. Друга зміна у цьому дитячо-відпочинковому закладі є традиційно спортивною. У Митки в липні приїжджають вихованці спортивних шкіл, які, не зважаючи на свій юний вік уже мають чимало регалій та досягнень. Тут не лише переможці та призери обласних, але й всеукраїнських  змагань. Дехто з них вже є справжніми бійцями, які пройшли крізь сито багатьох спортивних турнірів, возвеличуючи славу своїх старших товаришів. Окрім барських спортсменів вже котрий рік поспіль тут можна побачити представників з Хмельниччини та Тернопільщини. Таким чином наша «Фортуна», розширюючи свої географічні кордони,  поступово стає оздоровчим дитячим центром загально українського масштабу. Серед спортивно обдарованих дітей і їхні титуловані тренери, серед яких є майстри спорту України. Під час цієї зміни вони виступають в ролі своєрідних «піонервожатих».

Що потрібно зробити для того, аби, маючи чудову спортивну базу, можна було використовувати її протягом усього року для команд різного спортивного рівня, які б проводили тут широкомасштабні навчально-тренувальні збори?  Саме це мали на меті голова Барської міської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський та директор табору Микола Бабич, запросивши в Митки начальника управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА Сергія Чернявського та голову Вінницького відділення НОК України Павла Хникіна. Перемовини видалися предметними, а щодо конструктиву і конкретики, то тут ще потрібно добряче попрацювати, аби наявна база відповідала всім вимогам навчально-тренувальних зборів з певних видів спорту. Зокрема прозвучали ідеї про покращення стану наявних спортивних майданчиків, про можливе створення велосипедної доріжки з усіма елементами її безпеки, тощо. Гості, зацікавлені спільною метою популяризації здорового і активного способу та покращення умов занять юних спортсменів, запропонували досконало проаналізувати найнагальніші потреби поліпшення наявної спортивної інфраструктури з метою доцільного використання державних коштів.

Під лежачий камінь вода не тече. Уже саме прагнення нашого керівництва зробити табір самоокупною одиницею варто поваги. Можливо з часом сюди й справді потягнуться численні спортивні делегації, а Митки стануть спортивною столицею Поділля.

Окрім вище перерахованих очільників, участь у робочій зустрічі взяли голова Барської РДА Володимир Саволюк, голова обласної федерації лижного спорту Валерій Погребняк, директор Барської РДЮСШ «Колос» Олег Голодюк.

Запросивши гостей з обласного центру, які свого часу були призерами олімпійських ігор і не продемонструвати їм свої здібності, було б несправедливо. Тому у «Фортуні» цілком логічно на цей час запланували проведення Олімпійського Дня. Це театралізоване дійство проходить у таборі завжди  святково і вишукано з підняттям  прапору та запаленням олімпійського вогню, концертними номерами, показовими виступами.  Не став виключенням і цей рік. У свою чергу  Сергій Чернявський і Павло Хникін поділилися деякими секретами своїх спортивних успіхів і побажали майбутнім олімпійцям плідної праці для вдосконалення їхньої майстерності. До цього спонукає гасло олімпійських ігор: «Швидше, вище, сильніше!».

Після урочистої частини всі бажаючі сфотографувалися з очільниками спортивної галузі. Адже, погодьтесь, не кожен день доводиться спілкуватися зі справжніми олімпійськими знаменитостями. А потім юні спортсмени розійшлися по майданчиках для проведення тренувань. Після чого їх чекав вишуканий обід та вечірня дискотека – як не як, «олімпіада» ж…

Леся БЕРНАЦЬКА
Фото автора

 

 

 

 

 

 

 <<<