Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 285
Новини
ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ

11 липня 2017 року під головуванням голови Барської міської ради Артура Цицюрського відбулася чергова 10-та сесія міської ради 8-го скликання. На сесії були присутні 24 депутати міської ради, перший заступник міського голови Юрій Гвоздяр, заступник міського голови Тамара Кушнір, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лариса Логінова, керівники структурних підрозділів міської ради, керівники комунальних підприємств,громадськість міста та представники засобів масових інформацій.

На початку засідання було розглянуто депутатські запити та зверненя до сесії міської ради:

-звернення депутата міської ради Маковецького С.Г. щодо облаштування дитячого спортивного майданчика по вул..Європейській 17, 19 в м.Бар;

-звернення депутата міської ради Мандрики М.І. щодо придбання та облаштування облаштування дитячого майданчика в районі колишнього цукрового заводу в м.Бар;

-звернення групи депутатів в кількості 5 осіб ( Кальман О.В., Трачук В.О., Хом’як О.М., Мандрика М.І., Мельник Н.В. ) про встановлення дитячого ігрового і спортивного майданчиків в селі Антонівка , біля сільського клубу та виділення коштів для їх придбання за підсумками 1 півріччя.Після чого прийнято рішення доручити апарату Барської міської ради розробити Програму встановлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Барської міської об’єднаної територіальної громади. 

Стосовно звернення депутата Мандрики М.І. про можливість будівництва в м.Бар дитячого басейну в одному з навчально-виховних закладів сесія вирішила довивчити питання. 

Далі,депутати результативно опрацьовали питання бюджету.Кошти,які були заплановані   КП «Бар-благоустрій» на виготовлення ПКД та виконання робіт по реконструкції об’їзної дороги від вулиці Цукрового заводу до вулиці Арсенальна в сумі 2147551 грн. були  перенаправлені  на капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Гончарна,вул.Григоровичів Барських,вул.Чернешевського у сумі 1.7 млн грн. та інші потреби,зокрема: 201750 грн. (з них: 75000 грн. - на виконання інженерно-геодезичних вишукувань водойми площею 100 га з проміром глибини та прибережних ділянок шириною 30 м в м.Бар, 126750 грн. – на виконання робочого проекту «Очистка від мулових наносів ставка в м.Бар»),300000грн., на проведення аварійно-відбудовних робіт житлового будинку по вул..Бони Сфорци, 76 в м.Бар, на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул..Григоровичів Барських (від вул..Врублевського до вул.. Каштанова) в сумі 840432 грн., КП «Бар-благоустрій» суму 25000грн. на придбання роторної коси,  КЗ «Барська районна бібліотека» в сумі 260000 грн. (фінансування на 2 місяці.),КЗ «Барський районний історичний музей» в сумі 7500 грн. (фінансування на 1 місяць.) , 40000 грн. для придбання матеріалів для ремонту туалетів ЗОШ №3.Також підтримали  проекти рішень про надання матеріальної допомоги громадянам, звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста та ряд інших питань.З приводу багатьох фінансових питань виникали жваві дискусії.

Одностайними були депутати при прийнятті рішень з питань архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства , що мають значиму вагу в забезпеченні функціонуванні громади. 

З метою покращення життєдіяльності міста було затверджено програму «Безпечне місто».

Під час сесійного засідання депутатами було заслухано та обговорено звіт про матеріально-технічне забезпечення та підготовку до нового навчального року загальноосвітніх навчальних закладів Барської міської об’єднаної територіальної громади,який підготувала начальник соціально-гуманітарного відділу Наталя Стрельчук та директори шкіл.Відповідно сесією було затверджено План заходів щодо підготовки матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів Барської міської об’єднаної територіальної громади до нового 2017 – 2018 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

 Депутати плідно попрацювали та вирішили чимало актуальних, важливих питань. 

Прес-служба Барської міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 <<<