Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 294
Новини
ВИЗНАЧЕНО ФІНАЛІСТІВ  КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ЛОГОТИП МІСТА

Нещодавно Барська міська рада оголосила конкурс на розробку найкращого логотипу та фірмового стилю міста. Впродовж кількох місяців ініціативна група працювала над ідеєю, колективно вони шукали ті унікальні «родзинки», завдяки яким можна презентувати Бар не лише на теренах нашої країни, але й у світі.

7 липня відбулась презентація робіт учасників конкурси, за підсумками якої було визначено трьох фіналістів, які, на думку експертів, запропонували найбільш вдалі варіації. Роботи оцінювали члени конкурсного журі: голова Барської ОТГ Артур Цицюрський, керуюча справами виконавчого комітету Барської міської ради Лариса Логінова, архітектор КП «Інститут розвитку міст» (Вінниця) Олександр Коротких, директор компанії «Арбіс» Сергій Краснов, голова культурно-мистецької дорадчої комісії при міському голові, викладач гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М.Грушевського Таїсія Галузінська, приватні підприємці Євген Вальчук та Ігор Лозінський.

До останнього туру конкурсу увійшли роботи Сергія Мірчука, Володимира Рязанцева та Альони Іванішеної. Наступний крок - проведення громадського голосування, яке і визначить офіційний логотип міста Бара.  Оголошення про час та місце майбутнього заходу буде опубліковано в наступному номері газети «Барчани», а також на сайті міської ради та відповідній сторінці у мережі фейсбук.

Пропозиція Сергія Мірчука:

Три кола символізують три вектора розвитку міста. Найперше - це багата історія, відображена у стилізових обрисах Барського замку. По-друге - людський потенціал громади: митці, спортсмени, тощо. А третій елемент у символі дзвіниці Свято-Успенського собору  презентує духовність міста. У кольористиці використано традиційні кольори прапора та герба, а форма елементів дозволяє легко вносити видозміни, в залежності від потреб використання логотипу.

 

 

Пропозиція Володимира Рязанцева:

Монументальність літер логотипу свідчить про давню історію міста та багаті традиції. Серце відображає почуття мешканців до Бара.  Усередині серця зображено сонце - символ Поділля та Барщини зокрема. Відповідно до потреб використання логотипу, елемент усередині серця може змінюватись на інші, формуючи тим самим необхідну специфіку. Барви літер є традиційними для міста.

 

 

Пропозиція Альони Іванішеної:

Основа логотипу - контури основних пам’яток міста: монастиря сестер-бенедиктинок, костелу святої Анни та Свято-Успенського собору.  Лінії знизу символізують воду - річку Рів, яка проглядається на панорамі місті. Верхній півкруг - сонце , початок життя, захист міста святим Миколаєм, який є покровителем Бара.  Поєднання кольорів, які є традиційними, легко видозмінюються за необхідності.

 

 <<<