Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 0
Новини
РОЗПОРЯДЖЕННЯ №  450-Р ВІД 10 СЕРПНЯ 2017 Р. «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ № 433-Р ВІД 04.08.2017 Р. «ПРО СКЛИКАННЯ 11 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ»

У зв’язку з тим, що 10 серпня 2017 р. не відбулося пленарне засідання 11 (позачергової) сесії Барської міської ради 8 скликання по причині відсутності кворуму, з метою розгляду невідкладних питань життєдіяльності міста, керуючись п. 8 ч. 3 ст. 42, ч. 4, 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»:

1. Перенести пленарне засідання 11 (позачергової) сесії Барської міської ради 8 скликання з 10 серпня 2017 р. (14:30 год.) на 15:00 год. 14 серпня 2017 р. в приміщенні Барської міської ради по вул. Героїв Майдану, 6.

2. Включити до порядку денного 11 (позачергової) сесії Барської міської ради 8 скликання додаткові питання (пп. 5, 12 та 13), у зв’язку з чим внести зміни до розпорядження міського голови № 433-Р від 04.08.2017 р., а саме – п. 4 викласти в наступній редакції:

« 4. До порядку денного сесії включити питання:

1) Про надання дозволу Барській міській раді на збір вихідних даних та виготовлення ПКД «Будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям на території Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 по вул. Гагаріна, 15 в м. Бар Вінницької області».

2) Про затвердження КП «БАР-БЛАГОУСТРІЙ» ПКД по робочому проекту «Технічне переоснащення сортувальної станції на полігоні твердих побутових відходів на території Івановецької сільської ради Барського району Вінницької області».

3) Про затвердження Барській міській раді ПКД по робочому проекту «Реконструкція з заміною покрівлі та перекриття будівлі навчального корпусу початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 по вул. Героїв Майдану, 1 в м. Бар Вінницької області».

4) Про затвердження Барській міській раді ПКД по робочому проекту «Будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям на території Загальноосвітньої школи І-ІІІ

ступенів № 4 по вул. Героїв Майдану, 5 в м. Бар Вінницької області».

5) Про надання дозволу Барській міській раді на виконання функцій замовника на проведення поточного ремонту тротуарів на вулицях міста.

6) Про внесення змін до рішення 22 сесії Барської міської ради 7 скликання від 16.12.2016

р. «Про міський бюджет на 2017 рік».

7) Про участь у конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з міського бюджету для їх реалізації8) Про зміну назв загальноосвітніх навчальних закладів та внесення змін до статутів.

9) Про утворення опорної школи.

10) Про припинення Глинянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» шляхом його реорганізації у Глинянську філію Барського навчального – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – гімназія» Барської міської ради Вінницької області».

11) Про утворення Барського освітнього округу.

12) Про затвердження Положення про методичну службу соціально-гуманітарного відділу Барської міської ради «Методичний кластер».

13) Про надання дозволу КП «Бар-благоустрій» на передачу Барській міській раді тротуарної плитки (1000 м

2) для ремонту тротуарів на вулицях міста.

14) Про надання згоди на безоплатну передачу з державної в комунальну власність гідротехнічних споруд – плотини та шлюзу нагульного ставу.

3. Секретарю міської ради Подуфалову В.М. зміст даного розпорядження довести до відома депутатів та населення шляхом оприлюднення оголошення на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет, а також шляхом безпосереднього доведення до відома депутатів.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.»

 

Міський голова А.А. Цицюрський

 <<<