Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 277
Новини
ФАХІВЦЯМИ ЖМЕРИНСЬКОЇ ОДПІ НАДАНО БІЛЬШЕ 13 ТИСЯЧ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Фахівцями Жмеринської ОДПІ надано більше 13 тисяч адміністративних послуг

Упродовж січня - серпня 2017 року в Центри обслуговування платників Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області звернулось 16158 відвідувачів.

За цей період часу їм надано 13005 адміністративних послуг.

Найбільш популярними серед відвідувачів є послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 8008 платників. Також зареєстровано 388 розрахункових книжок, 693 книг обліку розрахункових операцій. Видано 181 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 1095 платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, зареєстровано платниками єдиного податку 861 суб’єкти господарювання. Протягом звітного періоду зареєстровано 79 реєстраторів розрахункових операцій.

Зазначимо, що Центрами обслуговування платників Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо.

Також, з метою інформування платників про зміни в законодавстві, в Центрах розміщені інформаційні стенди з необхідною інформацією та розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури, тощо.

Довідково: Центри обслуговування платників Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області знаходяться за адресами: м.Жмеринка, вул. Б.Хмельницького,18, телефон консультанта – модератора: (04332) 2-00-41, м.Бар, вул.Комарова, телефон консультанта – модератора: (04341) 2-11-47.м .Шаргород, вул. Героїв Майдану ,256 телефон консультанта – модератора: (04344) 2-26-75.

 <<<