Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 277
Новини
ВІДБУЛАСЯ 14 ЧЕРГОВА СЕСІЯ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

10 жовтня 2017 року в залі засідань Будинку рад  під головуванням Барського міського голови відбулася 14 чергова сесія міської ради.

На сесії депутати міста розглянули ряд запитів та звернень, заяви громадян, підприємств та організацій.  

Зокрема, переглянули рішення 12 сесії «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою Барської міської ради» щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 6,0 га в м. Бар по вул. Буняковського, слухали результати розслідування причин невикористання коштів обласного бюджету по виконанню аварійно-відновлювальних робіт будинку №76 по вулиці Бони Сфорци. Приймали рішення про внесення змін до рішення 22 сесії 7 скликання від 16.12.2016 р. «Про міський бюджет на 2017 рік», про встановлення батьківської плати за навчання та тимчасове користування музичними інструментами, а також про звільнення від плати за навчання в КЗ «Барська дитяча музична школа» на 2017-2018 навчальний рік; про внесення змін до рішення позачергової 22 сесії «Про розмір вартості харчування та плати за харчування дітей у ДНЗ м. Бара».

По питанням порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.

 

Прес-служба Барської міської ради

 <<<