Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 23
Новини
ШКОЛЯРІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Уже традиційно у листопаді в Барській ЗОШ І-ІІІст.№1 школі урочисто відзначають День української писемності та мови, який всі українці світу святкують 9 листопада. 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: "На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: "Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця".

Комплексні форми позаурочної роботи, звернені безпосередньо до емоційного сприйняття, допомагають цілеспрямованому формуванню у дітей патріотичних почуттів, уявлень про громадянськість, впливають на формування самооцінки учня себе як громадянина своєї країни.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривають упродовж декількох днів. Це і конкурси, й виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, класні години.

Цього року програма святкового дня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної

української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Метою всіх проведених заходів було:

  • донести до учнів красу і багатство української мови;
  • формувати відчуття краси рідної мови;
  • розвивати мовленнєві здібності учнів;
  • збагачувати словниковий запас;
  • виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Тож нехай материнське українське слово буде для всіх нас оберегом та символом єднання великого народу!

Прес-служба Барської ЗОШ № 1 

                                                                                                                              

 <<<