Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 23
Новини
КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ МАЛОГО БІЗНЕСУ ВІД ОЩАДБАНКУ ПОЛЕГШИТЬ ЗАПОЧАТКУВАННЯ ТА ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

Будуй своє! – це і заклик, і назва нової програми Ощадбанку. Масштабної і безпрецедентної. Програми підтримки малого й середнього бізнесу. Ощадбанк  створив  цю програму з нуля.

Ще два роки тому такого напрямку як малий бізнес в Ощаді не було. А тепер є і напрямок, і програма. І вона не тільки про кредити. А й про те, що країні потрібні підприємці. Нові, справжні, ініціативні і креативні. Адже більшість з тих, хто наразі зареєстрований ФОПами (1 млн 350 тисяч з 1 млн 750 тисяч) – це не підприємці в класичному плані, а тримачі свідоцтв.
Вони обслуговують великий і середній бізнес. Допомагають сидіти йому на єдиному податку. Такі підприємці нецікаві банкам. У них немає прозорої звітності, хоч якоїсь кредитної історії.
Решта 400 тисяч підприємців та 300 тисяч малих підприємств, які працюють реально в чисту – завузький ринок для вже очищеної української банківської системи, яка тріщить від ліквідності у понад 100 млрд грн і має неабиякий апетит кредитувати. Це класичний "червоний океан" – конкуренція зашкалює, а ринок звужується. Банки конкурують між собою сотими відсотка процентної ставки, кількома хвилинами швидкості відкриття рахунків або кількома гривнями комісійних. Тут немає росту й розвитку.
При цьому ми усвідомлюємо -  повідомляє голова правління Ощадбанку Андрій Пишний, що майбутнє за малим бізнесом – приклад тому передові економіки світу.
Тому Ощадбанк вирішив вийти за традиційні рамки і створити нових підприємців, а точніше нову екосистему, щоб їх зростити і пустити в життя. Тож програма Ощадбанку  передбачає навчання, легкий старт, сприяння у веденні своєї справи та кредитування малого бізнесу.

Як це працює – на спеціальному порталі "Будуй своє!". Це і онлайн навчання, і консультації, і тести, щоб перевірити свої знання, визначити напрямок майбутньої підприємницької діяльності, заповнити прогалини в тому, чого поки не знаєш. Це і кредитні програми, в тому числі й мікрокредитування, які Ощадбанк  реалізуємо разом з партнерами – ЄБРР, Франкфуртською бізнес-школою, Німецько-Українським фондом, Європейським інвестиційним банком та фондом WNISEF за підтримки американського уряду.

 У рамках програми фінансування, окрім класичного набору кредитів та енергоефективних кредитів для ОСББ, банк відновлює мікрокредитування підприємців (обсяг кредиту від 50 тисяч до 5 мільйонів гривень), яке було припинене фактично в 2008 році під час кризи.

   Паралельно банк співпрацює з місцевими органами влади, які мають компенсувати частину процентної ставки підприємцям, за таким самим принципом, як у «теплих» кредитах. Тому найближчим часом буде проведено «круглий стіл»  представників  Барської міської ради, Ощадбанку та бізнесу.

 <<<