Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 256
Новини
ВІДБУВСЯ ТУРНІР ЗІ СХІДНИХ ЄДИНОБОРСТВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ'ЯТІ ЮРІЯ БАРДИ

2 грудня 2017р. у спортивній залі Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ відбувся 16-й відкритий обласний турнір з ушу-саньшоу (повноконтактні поєдинки) серед дітей та юнаків віком від 6 до 15 років, присвячений пам'яті Юрія Барди.

Близько 150 учасників із 13 клубів Вінницької області виборювали першість у різних вікових та вагових категоріях. За результатами виступів перше загальнокомандне місце виборов Клуб спортивних єдиноборств ім. Ю. Барди «ДАО», друге - клуб «Хонза» м. Ладижин, третє - клуб «Оріон» Липовецького р-ну. Десять золотих, дев'ять срібних та чотири бронзові медалі – такий здобуток наших спортсменів. Переможцями турніру у своїх категоріях стали: Буніна Марта, Плахотнюк Михайло, Мазуренко Владислав, Бородатий Іван, Мандра Степан, Бородкін Дмитро, Никитюк Ярослав, Базилевич Дмитро, Неприлюк Віктор та Ваврух Віталій. Срібні нагороди вибороли Кльоц Вероніка, Кльоц Ілля, Підгорняк Сергій, Сідлецький Максим, Іванюк Максим, Галкін Костянтин, Мельник Іван, Штегеран Ярослав, Палевський Кирило, бронзові - Лемешов Владислав, Яцков Ілля, Яковлев Богдан та Никитюк Оксана.

Змагання відбулись за підтримки директора Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ Кібітлевського Йосипа Едуардовича, Барського міського голови Цицюрського Артура Анатолійовича, сектора фізичної культури та спорту Барської РДА (керівник Бортнік Олег Святославович), ТОВ «Альтаір» (мінеральна вода «Барчанка»). Головний спонсор змагань – почесний президент клубу «ДАО» приватний підприємець Маніта Юрій Петрович – надав переможцям цінні подарунки – боксерські рукавички та захисне спорядження.

Готували спортсменів до змагань тренери Язвенюк М.В., Стефанов В.О., Любарський Р.С., Луцьков А.Б., Заболотний В.В.