Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 294
Новини
ВІННИЧЧИНА ЗАБЕЗПЕЧЕНА ВАКЦИНОЮ ПРОТИ КОРУ

На території області розпочалось чергове циклічне зростання захворюванності на кір. Протягом минулого року було зареєстровано 106 випадків кору, що склало 6,6 випадків на 100 тис населення, з них 78 — у дітей або 21,7 випадків на 100 тис дитячого населення.

Випадки реєструвались на 15 адміністративних територіях області. Найбільша кількість випадків захворювання кором зареєстровано на території Тростянецького району, де захворіло 22 особи (показник інтенсивності склав 61,2 випадків на 100 тис населення). В Козятинському районі — 18 випадків, м.Вінниця — 24 випадки, Шаргородському — 10 випадків, Калинівському та Літинському — по 7 випадків, Барському та Тиврівському — по 3 випадки, Вінницькому, Гайсинському, Хмільницькому Чечельницькому районах та м.Ладижин — по 2 випадки, Муровано-Куриловецькому та Чернівецькому районах — по 1 випадку.

Серед 78 захворівших дітей лише 28 щеплено згідно віку. Серед 28 захворілих дорослих лише 7 людей мали 2 щеплення проти кору. У решти – дані про вакцинацію відсутні — або вони мають 1 щеплення, або не підлягали щепленню за віком, або мали протипокази (постійні або тимчасові).

Із 106 захворівших госпіталізовано було 91, інші лікувалися амбулаторно. В 42 з випадках кір підтверджено лабораторно. Летальних випадків не зареєстровано.

Загалом у відсодковому відношенні в області проти кору, епідемічного паротиту та краснухи вакциновано дітей у віці: 1 року — 93,3%,  2 років —79,6%, ревакциновано у 6 років — 91,7%,  7 років — 83,4%.

Усі лікувально-профілактичні заклади забезпечені вакциною для проведення щеплення проти кору. Станом на 5 січня 2018 року в лікувально-профілактичних закладах області знаходилося 26 194 доз вакцини КПК.

За матеріалами прес-служби Вінницької ОДА

 <<<